Yeni VW Polo Beats’te 300 watt’lık ses sistemi! 2016-05-14

Özel olarak tasarlanmış yeni 2016 VW Polo Beats modeli 300 watt gücünde 7 hoparlöre sahip. "Up! Beats" modeli Polo Beats’ten sonra yollara çıkacak. VW Polo Beats’in özellikleri ve fiyatı…

Volkswagen Polo Beats ile gelen 300 watt lüks ses sistemi Amerikan ses uzmanı BeatsAudioTM firması ile işbirliği içinde üretildi. Polo, bu  özel model otomobil ile segmentinde büyük gürültü yaratacağa benziyor. Polo Beats donanımı standart olarak yeni ses deneyimi ile geliyor. 300 watt sekiz kanallı amplifikatör dijital sinyal işleyici ile donatılmış. 7 yüksek kaliteli hoparlör otomobilin iç kabininde farklı noktalara yayılmış ve kristal berraklığında bir ses deneyimi yaşatıyor. İki küçük hoparlör A sütununda, iki alçak frekanslı hoparlör ön kapılarda, iki geniş bant kolon arka kısımda, güçlü bas tonları veren bir derin bas hoparlör de istepne lastik yuvasında konumlandırılmış. Pop, tekno ya da hip-hop, dinlenen müziğin türü fark etmeksizin yeni Polo müziği gerçek anlamda hissetme şansı sunuyor.

VW Polo Beats’in dış cephesi Polo ailesi çizgilerini yansıtıyor, yeni 16 inç “siyenit” alaşım jantlar parlak yüzeyli ve siyah ya da beyaz renk seçenekleri ile geliyor, renklendirilmiş kapı aynaları, dekoratif yan film ve parlak siyah radyatör ızgarası ile öne çıkıyor. İç mekanda  spor koltuklar bulunuyor ve kapı trim panelleri “beats” tasarımına sahip olmakla beraber emniyet kemerleri ve deri direksiyon da renkli. 2016 VW Polo Beats’in fiyatı 15 bin 975 euro’dan başlıyor.