Yeni Volkswagen T-Roc R 305 HP Fiyat ve Özellikleri!

Volkswagen, R serisini genişleerek, Yeni R modeli T-roc modelinin yüksek performanslı versiyonunu yapıyor.

Bu sonbaharda Paris Motor Show'da çıkması beklenen 2019 T-Roc R, standart model ile neredeyse tıpatıp aynı. Ancak yüksek performanslı bir versiyon olduğunu gösteren ince dokunuşlarda bulunmakta. Ön bölümde yeni havalandırma delikleri ilk dikkat çeken farklar arasında. Ayrıca revize edilmiş bir ızgara da fark edilebiliyor.

En göze çarpan değişiklikler arasında, sürüş yüksekliğinin azaltılması, spor süspansiyonlar ve dört çıkışlı bir egzoz sistemi bulunuyor.

Casus fotoğrafçılar iç mekân fotoğraflarını çekmeye yetecek kadar yakın olmasa da,T-Roc R-Line İç Mekan Paketi bize nasıl bir kabin ile karşılaşacağımız konusunda iyi bir fikir veriyor.Deri direksiyon simidi, iki tonlu koltuklar, paslanmak çelik pedallar, kapı eşik plakaları ve özel paspaslar kabinde göreceğimiz farklılıklar bulunacak.

Güç, turboşarjlı 2.0 litrelik dört silindirli motor tarafından sağlanacak. Golf R modelinde 310 hp gücü ve 400 nm tork üretebilen bu motor, T-Roc modelinde 7 ileri otomatik vites ile bilrleştirilecek.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler