Yeni Skoda Koraq-Yeti' nin en net görüntüsü!

Yeni Skoda Koraq-Yeti ‘nin test esnasında çok az kamuflajlı hali ile görüntülendi. Pekii Skoda Koraq ne zaman gelecek? Fiyat ne olur?

Yeni Skoda Koraq-Yeti Kodiaq’ ın kısaltılmış bir versiyonu gibi gözüküyor. Genel tasarımı C sütununa kadar Seat Ateca’ ya çok benziyor. C sütunundan itibaren ise ağabeyi Kodiaq’ ı andırıyor. Skoda yeni modeli Karoq’ un tasarımı ile Avrupa dışında da geniş kitlelere ulaşmayı hedeflediğini gösteriyor.

Yeni Skoda Karoq-Yeti VW Tiguan, Seat Ateca ve Skoda Kodiaq’ ta kullanılan MQB platformunda yükseliyor.  Skoa Karoq’ un kaputunun altında ise 1.0 litreden 2.0 litreye kadar uzanan 3 ve 4 silindirli TSI benzinli ve TDI dizel motor üniteleri yer alması bekleniyor. Bu üniteler güçlerini 6 ileri manuel şanzıman ve 7 ileri DSG otomatik şanzımanlar ile tekerleklere iletecekler. Ayrıca opsiyonel olarak 4 tekerlekten çekiş sistemi de yer alacak.

Yeni Skoda Karoq’ un 18 Mayıs’ta Stockholm’de tanıtılması bekleniyor akabinde 2017 sonbaharında ise satışa sunulacak. Yeni Skoda Karoq fiyat listesi ise henüz yayınlanmadı ancak Seat Ateca fiyatlarından daha uygun olacağı tahmin ediliyor.

2018 Skoda Karoq SUV, Yeti’nin yerini alacak! Fiyat ne olur?
Skoda Fabia-Rapid-Octavia-Yeti ve Superb 2017 Bahar Kampanyası
Yeni Kasa Skoda Octavia 2017 Fiyat Listesi için tıklayınız...
Skoda makyajlı Octavia 2017 resmi tanıtım videosu için tıklayınız...
2017 Skoda Kodiaq Suv Özellikleri ve Fiyatı için tıklayınız...
Skoda modelleri fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler