Yeni SEAT İbiza 2017’ ye “En İyi Ürün Tasarımı” Ödülü!

SEAT’ın ilk tanıtımını Cenevre Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirdiği Yeni İbiza, dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden biri olan Red Dot Ödülleri’nde “En İyi Ürün Tasarımı” ödülüne layık görüldü.

Dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarından biri olan Red Dot, 1954’ten bu yana kalite ve inovasyonu uluslararası ölçekte değerlendiriyor. Ürün Tasarımı kategorisi ise Red Dot Yarışması’nın en önemli dalı olarak kabul ediliyor. 2017 Red Dot Yarışması’nda, SEAT’ın Ibiza modelinin 5. nesli olan Yeni Ibiza “En İyi Ürün Tasarımı” ödülüne layık görüldü.

Yeni SEAT İbiza 2017, ilk bakışta ikonik bir görüntüye sahip olan Full LED farlarıyla dikkat çekiyor. “X” şeklindeki ön yüz tasarımı ise otomobile mükemmel bir dinamizm ve olağanüstü bir görsel güç katıyor. Kendine özgü bir karakter ve çevik görünüm ile bir araya gelen kusursuz oranlar, yeni SEAT Ibiza 2017 ’nin kimliğini oluşturuyor.

Markanın en çok satan modeli

1984 yılında ilk kez satışa sunulan Ibiza, beş nesildir SEAT’ın Barselona’daki merkezi Martorell’de tasarlanıyor. SEAT’ın tarihindeki en köklü model olan İbiza, bugüne dek satılan 5,4 milyon otomobille markanın en çok satılan modeli. Yeni SEAT Ibiza 2017 dinamizmi, geniş iç mekânı, ileri güvenlik sistemleri ve kullanıcı dostu teknolojileri ile göz dolduruyor.

SEAT İbiza 2017’ nin iç mekânı ise kusursuz oranların yanı sıra geliştirilmiş bir genişlik ve konfor hissi sunuyor. Özenle seçilmiş malzemeler üst düzey bir kalite algısı yaratırken, keskin çizgiler yeni İbiza’ ya genç bir hava katıyor.

Yeni SEAT İbiza’ da yer alan tüm gösterge sistemleri, sürücünün gözlerini yoldan ayırmasını gerektirmeyecek şekilde mümkün olan en yüksek konumda yer alıyor. Örneğin, vites değişiminde konforlu sürüş sağlamak amacıyla, otomobilin vites kolu, mümkün olan en yüksek seviyede konumlandırılmış. 2017 SEAT İbiza’ da araç içi LED ambiyans aydınlatmasına ek olarak 8 inçlik dokunmatik ekran ve Full Link bağlantı sistemi gibi gelişmiş teknolojileri içeren çeşitli kişiselleştirme imkanları da bulunuyor.

Yeni Ibiza Türkiye’de, yılın üçüncü çeyreğinden itibaren satışa sunulacak. Yeni SEAT İbiza 2017 fiyat listesi henüz açıklanmadı.

Yeni Seat Leon 2017 Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız...
Seat fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…
Makyajlı Seat Leon Cupra 2017 yılına 296 beygir ile giriyor


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler