Yeni Motorlu Jaguar F-Type Türkiye Fiyat Listesi ve Özellikleri

Jaguar' ın sportif coupe modeli F-Type’ a küçük motor seçeneği eklendi. Jaguar F-Type Türkiye fiyat listesi…

Jaguar E-Type' ın yıllar sonra gelen varisi olarak 2012’de pazara sunulduğundan bu yana, global pazarda segmentinin en çok satan spor otomobillerinden olarak yerini sağlamlaştırıp, 160'a yakın ödül kazanan Jaguar F-Type, makyajlı alüminyum gövdesi ve yeni Ingenium motor seçenekleri ile rakiplerinin bir adım önüne geçiyor.

Yarış otomobillerinden esinlenen, şiddeti kademeli olarak artan bir sese sahip Aktif Spor Egzozu ile Jaguar F-Type’ ın 2.0 litre hacimli benzinli motoru turbo besleme sayesinde 300 beygir güç üretebiliyor. Bu motor, güçlü ve verimli bir performansın yanı sıra, Akıllı Sürekli Değişken Valf Kaldırma Kontrolü, E-wastegate ve değişken hacimli yağ pompası dâhil olmak üzere çeşitli yenilikçi teknolojiler içeriyor.

İç mekânda hafif ve ince koltuklar, daha sade bir tasarım, daha fazla alan ve çok daha yüksek konfor sağlarken bir dizi yeni iç kaplama ve malzeme seçeneği, Jaguar F-TYPE’ a daha egzotik bir hava kazandırıyor.

Ön konsolun merkezinde yepyeni bağlantı ve eğlence özellikleri sunan yeni nesil Touch Pro bilgi-eğlence sistemi, son derece hızlı tepki veren, üst düzeyde sezgisel kullanıcı ara yüzü ve net grafiklerle Jaguar’ ın şimdiye kadar sunduğu en gelişmiş sistemi olma özelliğini taşıyor.

Yeni Jaguar F-Type fiyat etiketi 144.300 Euro’dan başlıyor. Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcıları’ nda satışa sunulan F-Type için ayrıca Jaguar Care Bakım Paketi ile  3 yıl boyunca periyodik bakım da ücretsiz.

Jaguar Care Bakım Paketi, tüm Jaguar modellerinde 3 yıl boyunca km sınırı olmaksızın verilen motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi, yakıt filtresi, cam yıkama sıvısı, AdBlue (Dizel için), fren hidrolik yağı ve bakım işçiliğini kapsayan ücretsiz bir periyodik bakım hizmeti.

Yeni Jaguar F-Type Fiyat Listesi:

 

2018 Jaguar E-Pace çıkış tarihi belli oldu - Fiyatı ne olacak?
Jaguar F-type casusa yakalandı
Jaguar F-Pace Türkiye Fiyatı Açıklandı
Jaguar F-Type SVR’ye ait ilk görüntüler
Jaguar fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler