Yeni kasa Volkswagen-VW Jetta 2018 görüntülendi!

İlk etapta ABD pazarı için tanıtılması beklenen yeni kasa 2018 Volkswagen-VW Jetta, kamuflajlı hali ile Amerika Soutwest’te yapılan test esnasında görüntülendi.

Rekabete ayak uydurmak için model yenileme atağını sürdüren Volkswagen, altı yıldır yollarda olan altıncı jenerasyon Jetta modelinin de yeni kasa hazırlıklarını sürdürüyor.

İlk olarak ABD pazarı için tanıtılması beklenen VW Jetta 2018, tam kamuflajları ile Amerika Soutwest’te yapılan test esnasında görüntülendi. Ortaya çıkan görüntülere göre dünya otomobil devi Volkswagen, Jetta' nın uzun zamandır süre gelen model tasarımında önemli değişikliklere gidecek.

Markanın model detayları saklama konusunda yaptığı çabalara rağmen yeni kasa Volkswagen-VW Jetta 2018’ in öncekilerine oranla daha büyük ve kıvrımlı olacağını görebiliyoruz. Yeni VW Polo' da olduğu gibi iç ve dış tasarımında önemli değişimlerin yaşanması beklenen yeni kasa Jetta, alt yapı ve teknik olarak da iyileştirilecek.

VW Golf' de olduğu gibi MQB platformuna geçmesi beklenen Jetta' nın, 2017 Aralık ayında Los Angeles'ta tanıtılması, online lansmanının ise Kasım ayı içerisinde yapılması bekleniyor.

2018 VW Arteon fiyat ve özellikleri
Volkswagen-VW T-ROC ilk kez görüntülendi! Fiyat ne olur?
2017 Volkswagen Amarok 3.0 TDI V6 Test Sürüşü
Volkswagen-VW Amarok vs Toyota Hilux Karşılaştırma-Test-Yorum
2017 Yeni VW Caravelle Highline Fiyat Listesi ve Özellikleri
2017 Volkswagen-VW 7 Kişilik Tiguan Allspace Fiyatı ve Özellikleri
Volkswagen – VW fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler