Yeni kasa Porsche 911 Turbo ilk kez görüntülendi

Daha evvel yeni kasa Porsche 911’in gelişimini birçok kez görme fırsatı bulmuştuk, ancak bu yeni fotoğraflar sayesinde yeni kasa 911 Turbo test aracını ilk kez görüyoruz.

Coupe karoseri ile ilk bakışta şu anki Porsche 911 Turbo’ya benziyor ancak ön ve arka çamurluklara dikkatli bakıldığında çok daha geniş oldukları belli oluyor.

Mevcut Porsche 911 Turbo'yu bir test aracı olarak kullanmak, şirketin yeni neslinin diğer tüm değişikliklerini gizlemesine olanak tanıyor. Yine de bazı tahminler yapılabilir. Örneğin, Porsche 911 Carrera ve Cabriolet'in 992 versiyonu, Mission E konseptinde olduğu gibi arkaya uzanan ince bir LED şeridine sahip ve Turbo da benzer bir motife sahip olması beklenebilir.

Genelde her yeni 911 Turbo’nun gelişi ile birçok mekanik iyileştirmeler yapılır ancak bu noktada Porsche herhangi bir bilgi paylaşmadı. Ancak beklentilerimiz daha fazla güç ve daha hafif olması yönünde.

992’nin Porsche 911 Carrera versiyonu 2018’in ikinci yarısında tanıtılacak. Porsche’nin geleneksel sürüm planı düşünüldüğünde 911 Turbo muhtemelen 2019’da tanıtılacak.

2017 Yeni Porsche Macan 2.0 fiyatı ve özellikleri
Porsche Panamera Sport Tourismo ve Turbo S E Hybrid Cenevre’de!

2017 Yeni Porsche 911 GTS Özellikleri ve Reklam Filmi

Porsche fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…

 Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler