Yeni Kasa Honda CR-V vergi avantajlı motoruyla geliyor

Honda CR-V yenilenen motor özelliği ve fiyat avantajıyla geliyor

Honda'nın kompakt crossover sınıfındaki süper modeli CR-V yeni özellikleriyle dikkat çekilyor. Yeni Honda CR-V motor kaputunun altında vergi avantajlı yeni bir motor saklıyor. 

2017 Yeni kasa CR-V'de ilk göze çarpan değişim aracın ızgarası olarak nitelendirilebilir. CV-R'nin ızgarası krom çıtanın kapladığı alan genişletilmiş. Yelni kasa Honda CR-V LED farlar keskin tasarıma kavuşurken, sis lambaları yuvarlak hale getirilmiş. Honda CR-V'de ubunların yanı sıra etrafı da krom çerçeveyle çevrelenerek daha şık br görünüm elde edilmiş. Yeni CV-R'de tamponda yapılan küçük değişiklik ise araca daha sportif bir görünüm kazandırmış olduğu görülüyor. 

Honda CR-V'ye arka bölümden bakıldığında aracın tavan aşağıya doğru uzanan stop lambalarından vazgeçilmemiş. Yeni kasa Honda CR-V daha önceki selefine göre daha kısa görünüyor. Yeni model Honda CR-V'de yine krom çıta en dikkat çeken ayrıntı olarak göze çarpıyor. İki tarafta bulunan egzoz çıkışları da Honda CR-V'nin sportif görünümüna tamamlayan önemli bir ayrıcalık. 

VERGİ AVANTAJLI 1.5 LİTRELİK MOTOR

Yeni Honda CR-V, kaputunun altında bir ilki barındıyor: buunun anlamı şu; 1.5 litrelik turbo beslemeli benzinli motor. Bu yeni motor, 190 beygirlik güç ve 243 Nm tork üretebiliyor.  Yeni Honda CR-V ayrıca 2.4 litrelik atmisferik dizel motor seçeneğine sahip. Her iki motorda da aktarma işlevini CVT şanzıman üstleniyor.

Yeni kasa Honda CR-V araç uzaktan da çalıştırılabiliyor.

RAKİPLERİ GÜÇLÜ

Honda CR-V, Toyota RAV4 ve Subaru Forester gibi rakipleri ile rekabette bulunuyor. 2017 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulması beklenen otomobilin şu andaki versiyonu 115 bin 370 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

2017 Yeni kasa Honda Civic Sedan Türkiye Fiyat Listesi 

 Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler