Yeni Ford Mustang, Ecosport, Ranger Black Ed. ve Tourneo Custom Frankfurt’ta

Ford, Yeni Mustang 2018, Ecosport, Tourneo Custom ve Ranger Black Edition modellerini, Frankfurt Otomobil Fuarı 2017’ de görücüye çıkarıyor.


Ford’ un Avrupa pazarında sunduğu model çeşitliliğiyle ön plana çıkacağı fuarda; ikonik Mustang spor otomobilinin daha şık ve daha güçlü bir versiyonu, kompakt SUV EcoSport’ un daha güçlü ve konforlu versiyonu, Tourneo Custom’ ın sekiz/dokuz koltuklu olan yeni versiyonu ve sınırlı sayıda üretilen Ford Ranger Black Edition da ilk kez fuarda sergilenecek. Yeni Ford Fiesta serisi ve Avrupa’da gelecek yıl satışa çıkacak olan Fiesta Active crossover, Fiesta ST ve 1967 Le Mans anısına tasarlanan kırmızı-beyaz şeritli Ford GT’67 Heritage Edition ile beraber sergilenecek.

Ayrıca, Ford Avrupa, Orta Doğu & Afrika Başkanı Steven Armstrong da fuar kapsamında düzenlenecek mobilite forumunda Ford’ un gelecekteki mobilite vizyonunu aktaran bir açılış konuşması gerçekleştirecek.

Frankfurt Otomobil Fuarı 2017 ziyaretçileri, Ford’un ilk kez sahneye çıkacak modellerini 9. Salon’da yer alan Ford standında ziyaret edebilecekler. Fuarla ilgili tüm içerikler ve medya dokümanlarına ise 11 Eylül'den itibaren http://iaa2017.fordpresskits.com adresinden ulaşılabilecek.

2018 Ford EcoSport Özellikleri ve Fiyatı
2018 Makyajlı Ford Mustang 10 ileri otomatik şanzımanla geliyor!
2017 Ford Transit ve Custom’ da Otomatik Vites Müjdesi
Yeni 2017 Ford Tourneo Courier Blackline serisi Fiyat Listesi
Yeni Ford Kuga 1.5 Dizel Otomatik Fiyat Listesi ve Özellikleri
Yeni Ford Kuga 1.5 dizel otomatik test ve yorum için tıklayınız...
 Ford fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler