Yeni Caddy TSI fiyatı ve özellikleri

2017 Caddy TSI fiyatı ve özellikleriyle dikkat çekiyor

Volkswagen Caddy’nin yeni TSI seçeneğini pazara sunuldu.

Kaputun altında bulunan 3 silindirli TSI motor 102 PS güç üretiyor ve 1500-3000 geniş devir aralığında 175 Nm’lik tork değerine sahip. Fabrika verilerine göre, 100 litrede 5.4 lt ortalama yakıt tüketimi belirtiliyor. 100 beygir gücündekş araç EU6 manuel şanzımana sahip.

STANDART DONANIMLAR

Yeni Caddy TSI’da; USB, AUX-IN ve SD kart girişi, klimatik klima, yol bilgisayarı, hız sabitleyici, yükseklik-derinlik ayarlı servotronik, deri kaplı multi-fonksiyonel direksiyon ve yüksekliği ayarlanabilir sürücü koltuğu standart iç donanım ve konfor özellikleri olarak sunuluyor.

Gövde rengi ön-arka tampon ve kapı kolları, gövde rengi ve elektrik kumandalı ısıtmalı yan aynaları, yükseklik ayarlı halojen farları, ön sis farları ve tek krom şeritli ön ızgara da standart donanıma dahil.

STANDART GÜVENLİK EKİPMANLARI

Caddy TSI modelinde, diğer Caddy modellerinde de bulunan ESP, ABS, ASR, EBC, BAS, İkincil çarpışma önleme asistanı ve yorgunluk tespit sistemi gibi güvenlik özellikleri de standart olarak yer alıyor.

YENİ CADDY TSI FİYATI 

Tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı 66 bin 900 TL olan Yeni Caddy TSI modeli ve diğer tüm Caddy modellerinde, Mayıs ayına özel Zubizu üyelerine 1.000 TL indirim fırsatı sunuluyor.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler