Yeni 2019 Honda Insight Fiyat ve Özellikleri

Honda, yeni modeli Insight’ ın başlangıç fiyatını 22.830 dolar olarak duyurdu. Ancak bu modelin Türkiye’de satışa sunulmadığını da söyleyelim.

Toyota Prius’a göre 645 dolar daha ucuz olan 2019 Honda Insight, 1.5 litrelik dört silindirli motora ve bir de elektrikli motora sahip. Bu sistem ile 2019 Honda Insight, 151 hp güç üretebiliyor. Giriş seviyesinde LED aydınlatma üniteleri ve 16 inç alaşım jantlar, otomatik klima kontrol sistemi, düğmeli Start Engine kontağı ve beş inçlik bir bilgi-eğlence ekranı yer alıyor. Diğer özellikler arasında  altı hoparlörlü bir ses sistemi, geri görüş kamerası ve teleskopik direksiyon simidi bulunmakta.

Çarpışma önleme sistemi, şerit takip sistemi, çarpışma uyarı sistemi gibi özelliklere sahip Honda Sensing sürücü destek sistemi standart olarak verilecek.Diğer özellikler arasında trafik levhası tanıma sistemi ve hız sabitleme sistemi gibi bilindik güvenlik sistemleri yer alıyor. İçeride ise ısıtmalı deri ön koltuklar, deri sarılı direksiyon simidi ve çift bölgeli otomatik klima kontrol sistemi bulunmakta. Diğer özellikler arasında otomatik karartmalı dikiz aynası, HomeLink bağlantısı, GPS navigasyonu ve 10 hoparlör ve bir subwoofer içeren ses sistemi bulunmakta.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler