Volkswagen’den – İnsan Görmek İstediğini Görür- Fotoğraf Yarışması

VW Binek Araç, 1998 yılında "En İyi Basın Kampanyası" kategorisinde EPICA® başta olmak üzere uluslararası ve ulusal birçok ödül aldığı "İnsan Görmek İstediğini Görür" kampanyasından yola çıkarak bir fotoğraf yarışması düzenliyor.

Çevrelerinde yakaladıkları Volkswagen amblemini andıran doğal şekillerin fotoğrafını çekerek, #insangormekistediginigorur hashtagiyle Instagram'da paylaşan kullanıcılar, insangormekistediğinigorur.vw.com.tr mikro sitesine yükleyerek yarışmaya katılım sağlayabiliyorlar. Yarışmada dereceye girenleri, görsel sanatlarla ilgili hediye fırsatlarıbekliyor. Yarışmada birinci seçilen, Canon 5D Mark III fotoğraf makinesi, ikinci Canon 70D fotoğraf makinesi, üçüncü DJI Osmo ve dördüncü de GoPro HERO4 Silver kazanıyor. Ayrıca ilk dörde giren tüm katılımcılar, Almanya'da bulunan Volkswagen'in genel merkezi AutoStadt'ı ziyaret etme şansını da yakalıyor.

Katılım Koşulları ve Gizlilik Sözleşmesi

Katılım Koşulları

Bu yarışma Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. adına Pixelplus Interactive tarafından düzenlenmektedir.

Yarışma insangormekistediginigorur.vw.com.tr adresinde gerçekleştirilecek olup; 11/05/2016 tarihinde başlayıp, 15/07/2016 tarihinde sona erecektir..

Yarışmanın sona erme tarihinden sonra kazanan talihlilere hediyeleri Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş tarafından gönderilecektir. Hediyeler talihliler tarafından belirtilecek olan adreslerine gönderilecektir. Yanlış, eksik ve yetersiz adres bilgilerinden dolayı ürünün ulaşmaması halinde Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. ve Pixelplus Interactive’in herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Yarışma süresince kullanıcılar yarışmanın yer aldığı (insangormekistediginigorur.vw.com.tr) mikro siteye Instagram hesapları ile giriş yaparak, Volkswagen logosu konseptli çekilmiş, #insangormekistediginigorur etiketli Instagram fotoğrafları ile katılım sağlayacaklardır. Yarışmaya katılımı sağlanan fotoğraflar bir ön moderasyondan geçtikten sonra uygun görüldüğü takdirde sitede yayınlanacaktır. Sadece sitede yayınlanan fotoğrafların yarışma başvurusu kabul edilir. Ayrıca yarışmanın eksiksiz katılımı için yarışma içerisinde Volkswagen Türkiye Instagram hesabının takip edilmesi gerekmektedir.

Yarışma jürisinin seçtiği

1. talihliye Canon 5D Mark III 24 – 105 Kit ve Almanya AutoStadt ziyareti

2. talihliye Canon 70D 18 – 55 Kit ve Almanya AutoStadt ziyareti

3. talihliye DJI Osmo ve Almanya AutoStadt ziyareti

4. talihliye GoPro HERO4 Silver ve Almanya AutoStadt ziyareti

verilecektir.

İlk 10'a giren fotoğraflar Volkswagenim.com sayfasında sanal sergide yer alacak ve özel basım yapılarak sahiplerine iletilecektir.

En yaratıcı fotoğrafın seçimi, Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. ekipleri, İzzet Keribar, Ömer Faruk Sorak, Prof. Nihal Kafalı, Kurtcebe Turgul katılımıyla oluşturulacak jüri tarafından belirlenecektir.

Yarışmacılar fotoğraflarını yarışmaya dahil etmek sureti ile fotoğraflar üzerindeki kullanım haklarını gayrikabili rücu Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. ve çözüm ortaklarına devrettiklerini kabul ve beyan ederler. Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. katılımcıların fotoğraflarını tarih veya mecra fark etmeksizin kullanma hakkını saklı tutar.

Yarışmanın kazananları Temmuz ayında İnsan Görmek İstediğini Görür mikro sitesinde duyurulacaktır.

Bu yarışmaya 18 yaşından küçükler, Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. ve Pixelplus Interactive çalışanları ve 1.derece yakınları katılamaz.

Yarışmaya katılım ücretsizdir.

Kullanıcılara İnsan Görmek İstediğini Görür mikro sitesinde bulunan formda belirttikleri iletişim bilgileri üzerinden ulaşılacaktır. Gönderimin sorunsuz gerçekleşmesi adına gerçek bilgilerin eksiksiz olarak paylaşılmış olması gerekmektedir.

Katılımcılar tarafından yanlış, yetersiz veya eksik iletişim bilgileri verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. ve Pixelplus Interactive sorumlu tutulamaz.

Volkswagen Türkiye, yarışma boyunca ve sonrasında, sayfada öngörülmemiş açıklar yoluyla veya herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıları, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan elde edilen çekiliş hakkı, anket katılımı vb. her türlü işlem durumunda, katılımcının bütün yarışma verilerini, çekiliş hakkını, ödül hakkını, üyeliğini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Ayrıca, bu kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.

Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. ve Pixelplus Interactive bu yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş., yeni bir dönem için tekrarlama, önceden belirtmek ve duyurmak şartı ile yarışma süresini uzatma hakkını, yarışma şartlarını ve ödülleri önceden ilan etmeksizin değiştirme, yarışmayı iptal etmek hakkını kendinde saklı tutar. Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. ve Pixelplus Interactive organizasyonla ilgili yaptığı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.

Bu yarışma Milli Piyango kapsamı dışındadır.

Yarışmaya katılan herkes, katılım koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Yarışmaya katılan kişiler, fotoğrafları kabul edilsin veya edilmeksizin, Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun ilgili maddeleri gereği sisteme yüklediği kişisel bilgilerin işlenmesine ve aktarılmasına rıza gösterdiğini, ilgili kanun uyarınca yapılması gereken aydınlatma yükümlüğü konusunda kendisine bilgi verildiğini kabul eder.

Gizlilik Sözleşmesi

İşbu Gizlilik Sözleşmesi (“Gizlilik Sözleşmesi”), Volkswagen Türkiye (“Kısaca Marka olarak anılacaktır”) ile Pixelplus Interactive (“ŞİRKET”) arasında web sitesi proje çalışmasında (“Mikro site”) kullanılan kişisel bilgilerin kullanım amacını anlatma ve gizliliğine dair bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

İşbu Gizlilik Sözleşmesi kapsamında Marka veya ŞİRKET tek başına “Taraf”, beraberce “Taraflar” olarak anılacaklardır.

İşbu Gizlilik Sözleşmesi kapsamında Taraflar, aşağıda tanımlanan ve özel nitelikli bilgi ve belgeleri münhasıran Proje kapsamında kullanacaklarını ve söz konusu Proje’yi geliştirmek amacıyla edineceklerini ve aşağıdaki şekilde tanımlanan söz konusu bilgiyi sadece işbu Gizlilik Sözleşmesi altında belirlenen hüküm ve şartlar doğrultusunda açıklayacaklarını ve ifşa edeceklerini kabul ve beyan ederler.

Şirket, farklı türde kullanıcının sağladığı kişisel bilgilerin kullanım hakkını saklı tutar.

İnsan Görmek İstediğini Görür mikro sitesine giriş yaparak, mikro siteye katılan diğer kullanıcıları rahatsız edici, taciz edici davranışlarda bulunmayacağınızı, üçüncü kişi veya kurumların kişilik haklarını ihlal edici, Türkiye Cumhuriyeti ve vatandaşı olduğunuz veya olmayıp yaşadığınız diğer ülkelerin yasalarınca yasaklanmış içerik yüklemeyeceğinizi, kabul ve taahhüt etmiş sayılırsınız.

Mikro site kayıt formu aracılığıyla tarafımıza sağlamış olduğunuz kişisel bilgileriniz kanunla yetkili mercilerin talebi haricinde hiçbir şekilde gerçek veya tüzel üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Kişisel bilgilerinizin korunması amacıyla gerekli önlemler alınmaktadır. Buna rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bilgilerinizin zarar görmesi ya da üçüncü şahısların eline geçmesi Marka sorumluluğunda değildir.

Marka, okuduğunuz bu politika üzerinde kullanıcılarına herhangi bir haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu politikayı kabul eden her kullanıcı bu koşulu da peşinen kabul etmiş sayılır. Marka, kurallara aykırı davrandığını, bilerek hatalı kişisel bilgiler beyan ettiğini ve haksız rekabete yol açtığını tespit ettiği kullanıcıları geri çevirme ve diskalifiye etme hakkını saklı tutar. Mikro site üzerinde Marka kontrolünde olmayan linkler yer alabilir. Link verilen web sitelerinin içeriği Marka sorumluluğunda değildir. Bu web sitelerinin kullanımıyla ortaya çıkabilecek zararlar kullanıcı sorumluluğundadır.

Uygulamada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler, ürünler, tasarımlar, videolar, dosyalar, kataloglar ve listelerin kullanım hakları ilgili kanunlar ve hükümler çerçevesinde ilgili marka/markalara aittir. Kısmen ya da tamamen kopyalanmaları, değiştirilmeleri, yayınlanmaları, herhangi bir şekilde gönderilmeleri, dağıtımları, satılmaları yasaktır.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler