Volkswagen-VW T-ROC ilk kez görüntülendi! Fiyat ne olur?

Volkswagen SUV ailesinin en küçük üyesi olacak olan VW T-ROC ilk kez casus fotoğrafçılar tarafından görüntülendi. Volkswagen-VW T-ROC fiyatı ne olur?

Önümüzdeki yaz aylarında tanıtılması beklenen Volkswagen-VW T-ROC, ilk kez test edilirken kamuflajsız  görüntülendi. Yeni T-ROC Tiguan'ın tasarımından etkilenmiş ancak karoser yapısına baktığımız zaman biraz daha küçük ve alçak olduğunu görüyoruz.

Volkswagen T-ROC aynı zamanda yeni kasa Polo'dan da bazı özellikler taşıyor. T-ROC modelinin boyutu göz önüne alındığında, motor gamında benzinli cephesinde 1.0 Tsi ve yeni 1.5 TSi,  Dizel taraşında ise 1.6 litrelik ve 2.0 litrelik motorların yer alması ve dört tekerlekten çekiş tüm seride opsiyonel ya da üst donanım seviyelerinde standart olarak sunulması bekleniyor.

Altı ileri manuel ve tercihe bağlı 7 ileri DSG otomatik şanzıman ise şanzıman seçeneklerini oluşturacak.

VW T-ROC’ ın boyutları, uzunluğu 4178 mm, genişliği 1831 mm, yüksekliği 1501 mm olan 2014 konseptiyle aynı olması bekleniyor.

Volkswagen-VW T-ROC fiyat etiketinin İngiltere'de 19.000 pound civarından başlaması bekleniyor. Yeni T-ROC Temmuz ayında tanıtılacak ve yılsonuna doğru satışa sunulacak.

2018 Volkswagen-VW T-ROC Fiyat Etiketi ve Özellikleri Açıklandı
2017 Volkswagen Amarok 3.0 TDI V6 Test Sürüşü
Volkswagen-VW Amarok vs Toyota Hilux Karşılaştırma-Test-Yorum
2017 Yeni VW Caravelle Highline Fiyat Listesi ve Özellikleri
2017 Volkswagen-VW 7 Kişilik Tiguan Allspace Fiyatı ve Özellikleri
Volkswagen – VW fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler