Volkswagen Ticari Araçlara sahip olmak Auto Credit ile kolaylaştı

Volkswagen Ticari Araç hafif ticari araç pazarında bir ilke imza atarak, düşük aylık kredi ödeme tutarı ve kısa aralıklarla aracın yenilenmesi gibi avantajlar sunan yeni Auto Credit uygulamasını başlattı. Volkswagen Ticari Araç’ ın VW Caddy, Transporter, Caravelle ve Amarok modelleri için geçerli olan Volkswagen Auto Credit’ le, kullanıcılar kiralar gibi düşük taksitlerle araç sahibi olabildikleri gibi, uygulamanın vdf’ nin geri alım garantisi gibi avantajları bulunuyor. Auto Credit’ le VW Caddy TSI modeli aylık 890 TL, Caravelle Trendline modeli 1390 TL ve Amarok Aventura modelleri 2390 TL ödeyerek satın alınabiliyor.

Volkswagen Ticari Araç, Volkswagen Doğuş Finans-vdf işbirliğiyle hafif ticari araç sektöründe bir ilke imza atarak yeni bir kredi sistemini uygulamaya aldı. “Auto Credit”  adı verilen kredi ödeme sistemde VW Caddy, Transporter, Caravelle ve Amarok modellerine uygun vadeler, düşük taksit imkânı ve geri alım garantisiyle sahip olmak mümkün.

Kiralar gibi düşük taksitlerle istediğiniz araca sahip olmak mümkün

Volkswagen Auto Credit, kullanıcılara klasik krediye oranla oldukça düşük taksitlerle, hayallerindeki aracın bir üst donanımına sahip olma imkanı tanıyor. 10.000 TL peşinatla manuel şanzımanlı VW Caddy Trendline modelini satın almak isteyen bir kullanıcı, ödeyeceği taksit tutarı ile Auto Credit’ i kullanarak aynı peşinatla ve çok daha az taksitlerle VW Caddy Exclusive DSG modelini satın alabiliyor.

Hep yeni bir araca sahip olmanın keyfi

Volkswagen AutoCredit sisteminde kiralama sisteminden farklı olarak araç ruhsat sahibi müşterinin kendisi oluyor ve araçla ilgili olarak sunulan tüm finansal avantajlardan yararlanabiliyor. Sistemde ayrıca, müşteriler üç yılda bir aracını bir yenisiyle değiştirme ve sürekli olarak yeni bir araca sahip olma avantajından yararlanabiliyor.

Uzatılmış Garanti ve ilk yıl kasko

Araç alımında Volkswagen Auto Credit’ i tercih eden kullanıcıların garanti süresi vdf tarafından bir yıl uzatılıyor ve aracın kullanım süresi boyunca garanti kapsamında kalması sağlanıyor. Ayrıca sistem tarafından ilk yıl kasko bedeli krediye dahil edilerek müşterinin kasko bedelini daha uzun vadede ödemesine de olanak sağlanıyor.

Geri alım garantisi

VW Auto Credit’ in müşterilere sunduğu avantajlardan bir diğeri ise geri alım garantisi. Kullanıcılara araçlarını vdf tarafından belirlenen şartlar dâhilinde kullanmaları durumunda, bir geri alım taahhüdü verilerek ileride araçla ilgili yaşayabileceği değer kaybı kaygılarının önüne geçiliyor. Sistem kullanıcıya ayrıca aracını vade sonunda 2. el piyasasında kendisinin satarak değerlendirmesi seçeneğini de sunuyor. Vade sonunda müşteriler üç farklı seçenekten yararlanabiliyor; isterse vade sonundaki balon ödeme tutarını ödeyebiliyor, isterse balon ödeme tutarını vdf tarafından belirlenen vade limitleri içinde tekrar kredilendirebiliyor veya aracı belirlenen alım şartları çerçevesinde vdf’ ye geri verebiliyor.

Volkswagen-VW Arteon 2017 Türkiye Fiyat Listesi
2017 Volkswagen-VW Arteon Test Sürüşü ve Yorum
Yeni kasa Volkswagen-VW Jetta 2018 görüntülendi!
Volkswagen-VW T-ROC ilk kez görüntülendi! Fiyat ne olur?
2017 Volkswagen Amarok 3.0 TDI V6 Test Sürüşü
Volkswagen-VW Amarok vs Toyota Hilux Karşılaştırma-Test-Yorum
2017 Yeni VW Caravelle Highline Fiyat Listesi ve Özellikleri
2017 Volkswagen-VW 7 Kişilik Tiguan Allspace Fiyatı ve Özellikleri
Volkswagen – VW fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler