Volkswagen taksit kampanyası; Passat, Polo, Golf, Caddy fiyatları 2016-05-02

Volkswagen; Passat, Polo, Golf, Caddy modellerinde cazip kampanya ve fiyat avantajlarıyla dikkat çekiyor

VOLKSWAGEN KAMPANYALI OTOMOBİLLER 2016

2016 yılı otomobil kampanyalarının daha da hız kazandığı bugünlerde Volkswagen, Mayıs ayında da kampanyalarıyla sabit kur avantajı, indirim fırsatları ve cazip finansman olanakları sunmayı sürdürüyor.

Volkswagen İndirim Kampanyası

Mayıs ayında hayalinizdeki Volkswagen’e Dost Drive özel indirim fırsatlarıyla sahip olabilir, hatta aynı fırsatlardan arkadaşınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Volkswagenseverlerin buluşma noktası Volkswagenim’e üye olun, Dost Drive avantaj sayfasında yer alan formda kendi bilgilerinizle birlikte “keşke bir Volkswagen sahibi olsa” dediğiniz arkadaşınızın bilgilerini doldurun, birlikte test sürüşü yapın, hem kendinize hem de arkadaşınıza %6* indirim kodu kazandırın.

Volkswagen Dost Drive kampanyasında, 2015 model VW Passat ve VW Passat Variant modelleri için %4, 2015 model diğer tüm Volkswagen modelleri için %6, 2016 model Volkswagen CC modelleri için %6, VW Passat, VW Passat Variant ve Volkswagen CC modelleri hariç tüm 2016 model Volkswagen modellerinde %3 indirim fırsatı sunulmaktadır. Dost Drive kampanyası, 2016 model VW Passat ve VW Passat Variant modellerinde geçerli değildir.

Volkswagen Dost Drive Kampanyası katılım koşulları: 

• Volkswagen Dost Drive kampanyası Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş tarafından düzenlenmektedir.
• Bu kampanya, 31 Mayıs'a kadar geçerlidir.
• Kampanya süresince indirim kodu kazanmak isteyen kullanıcılar www.volkswagenim.com adresinden Volkswagenim üyeliklerini tamamlamalarının ardından “Dost Drive” avantaj detay sayfasına giriş yaparak ilgili sayfada yayınlanan formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmalıdırlar. Formu doldururken bilgilerini paylaşmış oldukları dostları ile Yetkili Satıcılarımıza gelerek test sürüşünü gerçekleştirmelerinden sonra kazanmış oldukları indirim kodları hem kendilerine hem de arkadaşlarına Yetkili Satıcılarımızda SMS ve/veya e-posta yoluyla iletilecektir.
• Kullanıcılar kazanmış oldukları indirim kodlarını Volkswagen Yetkili Satıcılarında onaylatarak ilgili model özelinde belirlenmiş indirimi kullanabilirler.
• Kazanılan indirim kodları, 2015 Passat ve Passat Variant modelleri için %4, 2015 model diğer tüm Volkswagen modelleri için %6, 2016 model Volkswagen CC modelleri için %6, Passat, Passat Variant, ve Volkswagen CC modelleri hariç tüm 2016 model Volkswagen modelleri için %3 indirim fırsatı sunmaktadır. İndirim oranları tavsiye edilen tutarlardır ve yetkili satıcıların indirim hakkı saklıdır.
• Dost Drive kampanyası, 2016 model Passat ve Passat Variant modellerinde geçerli değildir.
• Kod aracılığıyla kazanılan birden fazla indirim birleştirilemez.
• Dost Drive kampanyasından kazanılan indirim kodları başka kampanyalar ile birleştirilemez.
• İletişim bilgilerini eksik veya yanlış bir şekilde paylaşan kullanıcılar indirim fırsatlarından faydalanamaz.
• Dost Drive kampanyası dahilinde kazanılan indirim kodu filo satış tipinde, test, araç değişimi ve geçici araç alımlarında geçerli değildir.
• Kampanya indirimi, kampanyaya katılan kullanıcı ve birinci derece yakınları tarafından kullanılabilir.
• Volkswagen Türkiye bu kampanyayı istediği an sonlandırma veya yeni bir dönem için tekrarlama, uzatma dâhil dilediği değişikliği yapma hakkını kendinde saklı tutar. Volkswagen Türkiye kampanyayla ilgili yaptığı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.

Volkswagen Sabit Kur Kampanyası

Volkswagen sabit kur kampanyası kapsamında 14 Nisan 2016 tarihinden itibaren; 2015 model VW Tiguan, VW Beetle, VW Scirocco ve Volkswagen CC’lere 1€ = 2,55 TL, VW Touareg’lere ise 1€=2,70 TL sabit kur oranıyla sahip olabilirsiniz.

2016 model VW Tiguan, VW Beetle, VW Scirocco ve Volkswagen CC’ler 1€ = 2,65 TL, VW Golf R ve VW Touareg’ler ise 1€=2,80 TL sabit kur oranlarıyla Volkswagen Yetkili Satıcılarında.

Volkswagen Kredi Kampanyası

Volkswagen Finans’tan sadece kredi kullanmanız durumunda %1,19 faiz oranı geçerli. Volkswagen Finans’tan kullanacağınız araç kredinize 2 sigorta ürünü ekleyerek %1,09 avantajlı faiz oranından yararlanabilirsiniz.

*Kredilere dosya masrafı dahil edilmemiştir.

Avantaj Paket :
4 Yıl garanti (2+2 yıl full life)
1 yıllık kasko
4 yıllık yol yardım hizmeti
Tek sigorta ürünü ile %1,19 (2 sigorta ürünü ile birlikte %1,09 faiz)

*Kasko ürününün tek ürün olarak alındığı satışlarda 3 puanlık faiz indirimi geçerli değildir.

Ayrıntılı ve güncel bilgileri Volkswagen Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

 

Caddy kampanyası 2016 ve fiyatı

Volkswagen'in sevilen ticari otomobili Caddy'nin fiyatı belli oldu. Şuan için sadece Exclusive donanım seviyesinin fiyatını açıklayan Volkswagen 79.950 TL başlangıç fiyatı kullandı. 

Yeni Caddy Exclusive donanım seviyesinde 2 litrelik TDi dizel motor kullanırken DSG otomatik şanzıman ve manuel şanzımanı seçenek olarak sunuyor. Ön tekerleklerden çekiş sistemine sahip olan yeni Volkswagen Caddy Exclusive maksimum 330 litre bagaj hacmi sunuyor. 

Yeni Caddy'nin 2.0 TDi dizel motoru 102 hp güç ve 250 Nm tork sunuyor. Maksimum 170 km/h hıza ulaşabilen yeni Caddy 0-100 km/h hızlanmasını 13 saniyede tamamlıyor. Yeni Caddy'nin yakıt tüketimi ise ortalamada 4.6 litre olarak lansa ediliyor. Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler