Volkswagen Şubat ayı Kampanyası

Volkswagen 2016 yılı Şubat ayı kampanyalarında sabit kur avantajı, indirim fırsatları ve avantajlı finansman seçenekleri sunmaya devam etmekle birlikte Dost Drive Kampanyasıyla ön plana çıkıyor.

Hayalinizdeki Volkswagen’e Dost Drive özel indirim fırsatlarıyla sahip olabilir, hatta aynı fırsatlardan arkadaşınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Siz de hemen Volkswagenseverlerin buluşma noktası Volkswagenim’e üye olun, Dost Drive avantaj sayfasında yer alan formda kendi bilgilerinizle birlikte “keşke bir Volkswagen sahibi olsa” dediğiniz arkadaşınızın bilgilerini doldurun, birlikte test sürüşü yapın, hem kendinize hem de arkadaşınıza %3* indirim kodu kazandırın.

* 19 Ocak 2016 – 29 Şubat 2016 tarihleri arasında geçerli olan Volkswagen Dost Drive kampanyasında, Passat ve Passat Variant modelleri hariç tüm 2015 ve 2016 model Volkswagen modelleri için %3 indirim fırsatı sunulmaktadır. Dost Drive kampanyası, 2015 ve 2016 model Passat ve Passat Variant modellerinde geçerli değildir.

Dost Drive Kampanyası Katılım Koşulları:

 • Volkswagen Dost Drive kampanyası Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş tarafından düzenlenmektedir.
 • Bu kampanya, 19 Ocak 2016 – 29 Şubat 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya süresince indirim kodu kazanmak isteyen kullanıcılar www.volkswagenim.com adresinden Volkswagenim üyeliklerini tamamlamalarının ardından "Dost Drive" avantaj detay sayfasına giriş yaparak ilgili sayfada yayınlanan formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmalıdırlar. Formu doldururken bilgilerini paylaşmış oldukları dostları ile Yetkili Satıcılarımıza gelerek test sürüşünü gerçekleştirmelerinden sonra kazanmış oldukları indirim kodları hem kendilerine hem de arkadaşlarına Yetkili Satıcılarımızda SMS ve/veya e-posta yoluyla iletilecektir.
 • Kullanıcılar kazanmış oldukları indirim kodlarını Volkswagen Yetkili Satıcılarında onaylatarak ilgili model özelinde belirlenmiş indirimi kullanabilirler.
 • Kazanılan indirim kodları, Passat ve Passat Variant modelleri hariç tüm 2015 ve 2016 model Volkswagen modelleri için %3 indirim fırsatı sunmaktadır. İndirim oranları tavsiye edilen tutarlardır ve yetkili satıcıların indirim hakkı saklıdır.
 • Dost Drive kampanyası, 2015 ve 2016 model Passat ve Passat Variant modellerinde geçerli değildir.
 • Kod aracılığıyla kazanılan birden fazla indirim birleştirilemez.
 • Dost Drive kampanyasından kazanılan indirim kodları başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 • İletişim bilgilerini eksik veya yanlış bir şekilde paylaşan kullanıcılar indirim fırsatlarından faydalanamaz.
 • Dost Drive kampanyası dahilinde kazanılan indirim kodu filo satış tipinde, test, araç değişimi ve geçici araç alımlarında geçerli değildir.
 • Kampanya indirimi, kampanyaya katılan kullanıcı ve birinci derece yakınları tarafından kullanılabilir.
 • Volkswagen Türkiye bu kampanyayı istediği an sonlandırma veya yeni bir dönem için tekrarlama, uzatma dâhil dilediği değişikliği yapma hakkını kendinde saklı tutar. Volkswagen Türkiye kampanyayla ilgili yaptığı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler