Volkswagen Sanal Showroom Açıldı!

Volkswagen Binek Araç’ın www.vw.com.tr adresinde oluşturduğu Sanal Showroom, pencerelerini 22 Nisan’da açtı. Volkswagen severlerin, gerçek showroom deneyimini 360 derece çekimlerle ve video anlatımlarla, yaşayabilmeleri için geliştirilen Volkswagen Sanal Showroom’ da, Saffet Üçüncü de canlı yayında en yeni modeller ile ilgili sorularınızı yanıtlıyor.

Volkswagen severler ile her platformda bir araya gelebilmeyi amaçlayan Volkswagen Binek Araç, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek showroom deneyimini bilgisayarlar ve mobil cihazlara taşıyor.

VW markasının tüm modellerinin 24 saat incelenebildiği Volkswagen Sanal Showroom’ da ziyaretçiler, showroom içinde sanal bir yolculuğa çıkarak, ilgilendikleri modellerin içini ve dışını 360 derece kameralar yardımıyla görüntüleyebiliyor.

Volkswagen Ürün Yetkililerinin dilinden, Volkswagen Sanal Showroom’ da sergilenen tüm modellerin video anlatımlarına da ulaşılabilen site üzerinde ayrıca, 23-27 Nisan 2017 tarihleri arasında her gün gerçekleştirilecek olan canlı yayınlar aracılığıyla ziyaretçiler, Yeni VW Golf ve Yeni VW Tiguan gibi en sevilen Volkswagen modellerini,  Saffet Üçüncü’nün anlatımıyla dinleyebilecek.

İnteraktif yapıda hazırlanan bu canlı yayınlar süresince ziyaretçiler, anlatılan modellerle ilgili merak ettikleri soruların hepsini Saffet Üçüncü’ye iletebilecek ve yanıtlarını yine canlı yayında alabilecek.

Zengin içeriği ile siteyi ziyaret edenler için detaylı teknik ve donanım bilgileri, test sürüşü ve satın alma talebi gibi pek çok fonksiyonu da içeren Volkswagen Sanal Showroom’ da bir diğer ilgi çekecek içerik ise Volkswagen kullanan ünlülerin, araçları ile ilgili deneyimlerini paylaştıkları eğlenceli röportajlar olacak.

Volkswagen Sanal Showroom www.vw.com.tr adresinde ziyaret edilebilir.

2017 Volkswagen Amarok 3.0 TDI V6 Test Sürüşü
Volkswagen-VW Amarok vs Toyota Hilux Karşılaştırma-Test-Yorum
2017 Yeni VW Caravelle Highline Fiyat Listesi ve Özellikleri
2017 Volkswagen-VW 7 Kişilik Tiguan Allspace Fiyatı ve Özellikleri
Volkswagen – VW fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler