Volkswagen 2017 Kasım Kampanyası

Volkswagen Binek Araç, 2017 Kasım ayı kampanyası dâhilinde Volkswagen sahibi olmak isteyenlere yüzde 7’ye varan indirim olanakları ve sabit kur avantajının yanı sıra Volkswagen Auto Credit sistemi ile küçük taksitler ile yeni bir Volkswagen sahibi olma imkânı sunuyor.

Volkswagen’ in sabit kur avantajları 2017 Kasım ayında da devam ediyor. Volkswagen yetkili satıcıları nın sunduğu ek avantajların da yer aldığı uygulamada, 24 Kasım’a kadar ZUBİZU üyelerine özel fiyat avantajları da sunuluyor.

ZUBİZU üyeleri veya ZUBİZU mobil uygulamasından ya da www.zubizu.com internet sitesi üzerinden üye olanlar Yeni VW Golf 1.0 TSI Manuel vites ve VW Jetta 1.2 TSI Manuel vitesli araçlar  için yüzde 7; Highline donanımlılar hariç olmak üzere Yeni VW Golf 1.0 TSI otomatik ve tüm Yeni VW Golf modelleri ile tüm VW Tiguan modellerinde yüzde 6; 1.2 TSI Manuel hariç tüm VW Jetta modellerinde yüzde 5; Golf Highline, Beetle, Passat ve Passat Variant modelleri için yüzde 3 oranında indirim olanağı sunuluyor.

Volkswagen Binek Araç’ ın sunduğu bir diğer fırsat da sabit döviz kuru. 1 Euro, VW Tiguan, Yeni VW Tiguan Allspace ve Yeni VW Golf R için 3,85 TL; Beetle için 3,90 ve Touareg modeli için 4,02 TL olarak sabitleniyor.

Volkswagen sahibi olmanın kolay yolu: Volkswagen Auto Credit

Tüm Volkswagen modelleri için geçerli olan uygulamayla, Yeni VW Polo 644 TL'den, Yeni VW Golf 847 TL'den, VW Jetta 827 TL'den, VW Passat 966 TL'den ve VW Tiguan 1.083 TL'den başlayan aylık taksitlerle alınabiliyor. Kullanıcılar kiralar gibi düşük taksitlerle istedikleri ürüne sahip olabildikleri gibi, dilerlerse 36 ay sonunda aracı belirlenen alım şartları çerçevesinde VDF’ ye geri verip yeni bir Volkswagen modeli alabiliyor.

Volkswagen’ in, Volkswagen Doğuş Finans (VDF) desteğiyle otomobil sahibi olmak isteyenler için sunduğu. “Auto Credit”  sistemiyle tüm Volkswagen binek araç modellerine çok düşük taksitler ve geri alım garantisiyle sahip olunabiliyor.

Volkswagen Auto Credit cazip koşullar ile araç bedelinin yüzde 50 veya daha fazlasını balon ödeme olarak 36 ay sonraya erteleme imkânı sunarken kalan tutarı da, alıcının belirleyeceği peşinat ve uygun taksitlerle 36 ay vadede yapılandırma imkânı sağlıyor.

Taksitler bittiğinde kalan balon ödeme ister tek seferde 12 ay daha vade yapılarak ödenebilirken, ister balon ödemeye karşılık yüksek geri alım değeri ile geri verilip yerine yepyeni bir Volkswagen alınabiliyor.

Yeni Kasa Volkswagen-VW Polo 2018 Fiyat Listesi
Yeni Kasa Volkswagen-VW Polo 2018 Test Sürüşü ve Yorum
İşte Yeni 2018 Volkswagen-VW Polo Sedan! Fiyat Bilgisi
2018 Volkswagen-VW T-ROC Fiyat Etiketi ve Özellikleri Açıklandı
Volkswagen-VW Arteon 2017 Türkiye Fiyat Listesi
2017 Volkswagen-VW Arteon Test Sürüşü ve Yorum
Yeni kasa Volkswagen-VW Jetta 2018 görüntülendi!
Volkswagen-VW T-ROC ilk kez görüntülendi! Fiyat ne olur?
2017 Volkswagen Amarok 3.0 TDI V6 Test Sürüşü
Volkswagen-VW Amarok vs Toyota Hilux Karşılaştırma-Test-Yorum
2017 Yeni VW Caravelle Highline Fiyat Listesi ve Özellikleri
2017 Volkswagen-VW 7 Kişilik Tiguan Allspace Fiyatı ve Özellikleri
Volkswagen – VW fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler