Subaru 2017 Nisan Kampanyası – Fiyat Listesi

360 Derece Güvenlik ve Sürüş Keyfi sunan 2016-2017 Subaru modellerinde, “6 ay ödeme ertelemeli kredi” kampanyası Nisan ayında da devam ediyor.

Subaru ve Garanti Bankası işbirliğiyle 4x4’lük çok özel bir fırsat, Nisan ayı süresince 2016 ve 2017 model tüm Subaru modelleri için geçerli olacak. Subaru müşterileri, 360 Derece Güvenlik ve Sürüş Keyfi sunan Subaru modellerini şimdi satın alıp, ödemelere 6 ay sonra başlayabilecekler.

Subaru’nun kompakt SUV sınıfı temsilcisi Subaru XV fiyat etiketi 114 bin 490 TL’den başlıyor. 1.6 litrelik Boxer Motora ve Lineartronic otomatik şanzımana sahip olan Subaru XV’de Elegance ve Premium donanım seçenekleri mevcut.

Benzersiz tasarımı, üstün performans ve güvenlik özellikleri ile Subaru’nun zengin mirasını zirveye taşıyan Sport-Tourer modeli, EyeSight teknolojili Subaru Levorg GT-S Sport Plus fiyat etiketi, 159 bin 990 TL. Araçlar, yayalar ve bisiklet kullanıcıları gibi hareketli nesneleri ve şeritleri algılayarak olası kazaları önlemek için stereo kamera teknolojisinin kullanıldığı ilk sistem olan EyeSight teknolojili Subaru Levorg GT-S Sport Plus, Subaru bayilerinde müşterilerini bekliyor.

Gerçek arazi karakteri ile spor otomobil kavramını harmanlayarak yorumlayan Subaru’nun ideal SUV modeli Subaru Forester fiyat etiketi 159 bin 990 TL'den başlarken, Subaru’nun Crossover segmentindeki iddialı temsilcisi Subaru Outback fiyat etiketi, 259 bin 490 TL fiyatla sunuluyor. Sürekli Simetrik Dört Çeker sistemi, EyeSight sürüş destek sistemi ve X-Mode teknolojisi gibi özellikleriyle Outback, markanın amiral gemisi olmayı sürdürüyor.

Kapsamlı bir makyaj geçiren Subaru’nun saf sürüş keyfi yaşamak isteyenlere hitap ettiği iki kapılı coupé modeli Subaru BRZ’nin, aktarma organları, süspansiyon sistemi, fren donanımı ve egzoz sistemi yenilendi. Track modu ile sportif sürüş keyfi daha da iyileştirilen Subaru BRZ’ de güvenlik standartları artırıldı. Yenilenen Subaru BRZ fiyat etiketi 188 bin 990 TL’den başlıyor.

2017 Yeni Subaru XV özellikleri ve fiyatı
Subaru fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler