Skoda Octavia alınır mı? İşte fiyatı

2017 Yeni Skoda Octavia özellikleriyle dikkat çekiyor

Skoda firmasının Türkiye'de en çok satan modeli Octavia makyaj operasyonundan geçerek üçüncü neslini piyasaya sürdü. 

Yeni 2017 Octavia'da en dikkat çeken değişiklik ön farlar olarak dikkat çekiyor. Daha önce tek blok halinde dikdörtgen olan farların ikiye bölünmüş halli 2011'de tanıtılan Mercedes Benz E Serisi'ni anımsatıyor. Bölünme işleminden ızgara da payını almış, ancak belirgin bir bölünme olmadığından mevcut ızgaradan çok farklı olarak göze çarpmıyor. Yeni Skoda Octavia'nın tampondaysa mevcut hatlar büyük oranda korunmakla birlikte selefindeki yuvarlak sis farları dikdörtgen olmuş. 

Yeni Skoda Octavia'nın arka tarafında büyük değişiklikler görünmüyor. Sadece stop lambaları LED özelliği dikkat çekiyor. 

2017 Skoda Octavia'ya park asistanı ve kör nokta uyarı sistemleri de eklenmiş. Ayrıca ön tarafta kamera, arka tarafta çarpmaya karşı uyarı sistemiyle donatılmış.

SKODA OCTAVIA'NIN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

yeni Skoda Octavia Türkiye'de iki benzinli ve bir dizel olmak üzere üç farklı motorla satışa sunuldu.

Benzinli motorlar; 1.0 litre 115 beygirlik versiyon ile 1.4 litre 150 beygirlik versiyonlardan oluşurken Dizel cephesinde ise 1.6 litre 115 beygirlik motor görev yapıyor.

2017 OCTAVİA FİYATI

Yeni Octavia, Türkiye'de 78 bin 400 TL'den başlayan fiyatla satışa sunuldu. Yorum

1 Yorum

CEMAL KARACİĞER 2017-04-13 15:32:28

Adı üstünde skodaaa 78000 tl den başlıyor kalitesi ne olursa olsun bu fiyata kesinlikle alınmaz.Amma biz TÜRKLER; gerçi( TÜRKLER çok yanlış bir kelime amma çok cahil bırakıldığımızdan ötürü böyle dedim) en bokdan markayı bile alırız .Örnek jetta dünyada esamesi yok, bu memleketde yok satıyor.Dedik ya çok acaip bir milletiz ...çokkkkkk
Benzer Haberler