Skoda Kodiaq’ın dolu versiyonu ‘Scout’ Cenevre’ye hazır

Volkswagen Grubu’na bağlı Skoda’nın büyük ilgi çeken yeni SUV modeli Kodiaq’ın dolu versiyonu olan Skoda Kodiaq Scout Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak. 2017 Skoda Kodiaq Scout özellikleri…

Scout, aşina olmayanlar için, Skoda'nın beef-up (kuvvetlendirme) programı dediği şey - kardeş marka VW's Alltrack, Audi'nin Allroad ve Seat'un X-Perience çizgilerine benziyor. Çek markası Octavia, Roomster ve Fabia'nın birbirini izleyen versiyonlarında da aynı yolu uygulamıştı.

Seat Ateca X-Perience'den farklı olarak Skoda Kodiaq Scout, özel 19 inç jantlar, renkli camlar ve gümüş renkli alt gövde koruması, tavan rayları, pencere çerçeveleri ve kapı aynaları gibi özelliklerle ayırt ediliyor.

Kodiaq zaten bir sportif olduğundan, Skoda'nın tekerlek çıkıntılarını daha fazla sağlamlaştırması gerekmedi, fakat doğal olarak içeride ve dışarıda bazı özel güncellemeler yapıldı. Ayrıca, Off-Road Assist ve Rough-Road seçenekleriyle birlikte (elbette) dört tekerlekten çekiş opsiyonu da yer alıyor.

Kodiaq Scout versiyonu dört motor seçeneğiyle sunulacak - iki benzin ve iki dizel, 190 beygir gücüne kadar değişiyor. 2017 Skoda Kodiaq Scout iki aydan daha kısa bir sürede başlayacak olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

Daha fazla bilgi için =>2017 Skoda Kodiaq Suv Özellikleri ve Fiyatı

Daha fazla bilgi için => 2017 Skoda Kodiaq Test Sürüşü ve Yorum

Daha fazla bilgi için => 2017 Skoda Kodiaq fiyat listesi Almanya’da açıklandı

Daha fazla bilgi için =>Skoda Kodiaq RS’e müthiş çift turbo dizel!

Daha fazla bilgi için => 2017 Skoda Kodiaq-Kodyak iç kabini ve tahmini fiyatı

Daha fazla bilgi için => 2017 Skoda Kodiaq Fiyatı ve ÖzellikleriYorum

1 Yorum

2017-02-01 18:03:08

Benzer Haberler