SKODA 2017 Yaz Kampanyaları -Temmuz

Skoda, yaz kampanyası kapsamında 2017 MY Fabia, Rapid, Rapid Spaceback, Octavia, Yeti ve Superb modellerinde tavsiye edilen fiyat listesi üzerinden yüzde 2 ila yüzde 3 arasında indirim fırsatları sunuyor.

Skoda Fabia 2017 MY Kampanyaları           

Yenilenen yüzü, yüksek verimli motorları, gelişmiş multimedya ara yüzü ve segmentinin standartlarını yeniden belirleyen birçok üstün özelliği ile SKODA Fabia 2017 modellerinde  ZUBİZU uygulaması veya www.zubizu.com.tr üzerinden üye olan tüm kullanıcılara özel yüzde 2'lik indirim avantajı Temmuz ayında sizi Skoda Yetkili Satıcılarında bekliyor.

  

Yeni Skoda Rapid & Yeni Rapid Spaceback 2017 MY Kampanyaları                 

Yenilenen tasarımı, yüksek sürüş keyfi ve gelişmiş zengin donanım özellikleriyle Skoda Rapid ve Rapid Spaceback 2017 modellerinde ZUBİZU uygulaması veya www.zubizu.com.tr üzerinden üye olan tüm kullanıcılara özel yüzde 2'lik indirim avantajı Temmuz ayında sizi Skoda Yetkili Satıcılarında bekliyor.

Yeni Skoda Octavia 2017 MY Kampanyaları           

Yenilenen yüzü, yüksek verimli motorları, gelişmiş multimedya ara yüzü ve segmentinin standartlarını yeniden belirleyen bir ok üstün özelliği ile Yeni Skoda Octavia 2017 modellerinde ZUBİZU uygulaması veya www.zubizu.com.tr üzerinden üye olan tüm kullanıcılara özel %2'lik indirim avantajı Temmuz ayında sizi Skoda Yetkili Satıcılarında bekliyor.

Skoda Yeti 2017 MY Kampanyaları                 

Kompakt boyutları, ayırt edici tasarımı ve geniş iç mekân özellikleri ile SKODA Yeti 2017 modellerde ZUBİZU uygulaması veya www.zubizu.com.tr üzerinden üye olan tüm kullanıcılara özel yüzde 2'lik indirim avantajı Temmuz ayında sizi Skoda Yetkili Satıcılarında bekliyor.  

Skoda Superb 2017 MY Kampanyaları                 

Ayırt edici ve güçlü tasarımı, zengin donanımı, yüksek verimli motorları ile SKODA' nın amiral gemisi Superb 2017 modellerinde ZUBİZU uygulaması veya www.zubizu.com.tr üzerinden üye olan tüm kuıllanıcılara özel yüzde 3'lük indirim avantajı Temmuz ayında sizi Skoda Yetkili Satıcılarında bekliyor.

2017 Skoda Kodiaq Fiyat Listesi Açıklandı!
2017 Skoda Kodiaq Suv Özellikleri ve Fiyatı
2018 Skoda Karoq SUV, Yeti’nin yerini alacak! Fiyat ne olur?
Yeni Kasa Skoda Octavia 2017 Fiyat Listesi için tıklayınız...
Skoda Kodiaq Test Sürüşü ve Yorum
2017-2018 Yeni kasa Skoda Yeti ne zaman gelecek? Fiyat ne olur?
2017 Skoda Rapid ve Rapid Spaceback Fiyat Listesi
Skoda Kodiaq RS’e müthiş çift turbo dizel!
Skoda Kodiaq-Kodyak iç kabini ve tahmini fiyatı
2017 Skoda Kodiaq Fiyatı ve Özellikleri
Skoda Kodiaq’ın dolu versiyonu ‘Scout’ Cenevre’ye hazır
Skoda Kodiaq Sportline özellikleri
Skoda modelleri fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler