Skoda 2017 Eylül Kampanyası

Skoda, Eylül ayı kampanyası kapsamında Fabia, Rapid, Rapid Spaceback, Octavia ve Superb modellerinde ZUBİZU uygulaması kullananlara çeşitli indirimler sunuyor.

Skoda Fabia 2017 MY Kampanyası                 

Dinamik tasarımı, yüksek verimli motorları, gelişmiş multimedya ara yüzü ve segmentinin standartlarını yeniden belirleyen birçok üstün özelliği ile SKODA Fabia' da ZUBİZU uygulaması veya www.zubizu.com.tr üzerinden üye olan tüm kullanıcılara özel yüzde 2'lik indirim avantajı Eylül ayında sizi Yetkili Satıcılarımızda bekliyor.

Yeni Skoda Rapid & Yeni Rapid Spaceback 2017 MY Kampanyası                 

Yenilenen tasarımı, yüksek sürüş keyfi ve gelişmiş zengin donanım özellikleriyle 2017 Skoda Rapid ve Rapid Spaceback modellerinde ZUBİZU uygulaması veya www.zubizu.com.tr üzerinden üye olan tüm kullanıcılara özel yüzde 2, Yeni Skoda Rapid Spaceback Style 1.4 TDI DSG modelinde ZUBİZU üyelerine özel yüzde 5 indirim avantajı Eylül ayında sizi Yetkili Satıcılarımızda bekliyor.

Yeni Skoda Octavia 2017 MY Kampanyası                 

Ayırt edici tasarımı, yüksek verimli motorları, gelişmiş multimedya ara yüzü ve segmentinin standartlarını zirveye çıkaran birçok üstün özelliği ile Yeni Skoda Octavia' da ZUBİZU uygulaması veya www.zubizu.com.tr üzerinden üye olan tüm kullanıcılara özel yüzde 2* indirim avantajı Eylül ayında sizi Yetkili Satıcılarımızda bekliyor.

     

Skoda Superb 2017 MY Kampanyası                 

Ayırt edici ve güçlü tasarımı, zengin donanımı, yüksek verimli motorları ile SKODA' nın amiral gemisi Superb modelinde ZUBİZU uygulaması veya www.zubizu.com.tr üzerinden üye olan tüm kullanıcılara özel yüzde 3* indirim avantajı Eylül ayında sizi Yetkili Satıcılarımızda bekliyor.

     

*Skoda Rapid Spaceback Dynamic 1.0 TSI 95 PS DSG, Octavia Ambition 1.2 TSI 86 PS, Octavia Sport 1.4 TSI 150 PS DSG ve Superb Comfort 1.6 TDI 120 PS DSG versiyonları ZUBIZU aracılığı ile sunulan indirim kampanyasına dâhil değildir.  

Burada belirtilen kampanya ve fiyat içerikleri bilgi amaçlı olup, Yüce Auto A.Ş. değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

2017 Skoda Kodiaq Fiyat Listesi Açıklandı!
2017 Skoda Kodiaq Suv Özellikleri ve Fiyatı
2018 Skoda Karoq SUV, Yeti’nin yerini alacak! Fiyat ne olur?
Yeni Kasa Skoda Octavia 2017 Fiyat Listesi için tıklayınız...
Skoda Kodiaq Test Sürüşü ve Yorum
2017-2018 Yeni kasa Skoda Yeti ne zaman gelecek? Fiyat ne olur?
2017 Skoda Rapid ve Rapid Spaceback Fiyat Listesi
Skoda Kodiaq RS’e müthiş çift turbo dizel!
Skoda Kodiaq-Kodyak iç kabini ve tahmini fiyatı
2017 Skoda Kodiaq Fiyatı ve Özellikleri
Skoda Kodiaq’ın dolu versiyonu ‘Scout’ Cenevre’ye hazır
Skoda Kodiaq Sportline özellikleri
Skoda modelleri fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler