Renault Master Kamyonet Fiyatı ve Özellikleri

Renault, Master Panelvan ve Master Minibüs modelleri ile rakipsiz bir seri sunan ürün gamını Master Kamyonet ile güçlendiriyor. Renault Master Kamyonet Fiyatı ve Özellikleri…

Sağlamlığı ve işlevselliği yansıtan tasarımının yanı sıra Renault Master Kamyonet, ferah ve konforlu bir kabine sahip. Optimum görüş alanı, ayarlanabilir sürüş pozisyonu, ergonomik kumandalar, çok sayıda ve kolay erişilebilir saklama gözü ile Renault Master, mobil bir ofisi çağrıştırıyor.

Renault Master Kamyonet’ in şasi kabin ve sac kasa olmak üzere iki farklı versiyonu bulunuyor. Ayrıca farklı uzunluklarda, 3,5 ton yükleme kapasitesine sahip tek ve çift kabin seçenekleri arasından tercih yapabiliyorsunuz. Tek kabin Master Kamyonet’ teki arkadan itiş, daha iyi yük çekiş performansı sağlıyor. Ayrıca 1.814 kilograma kadar istiap haddi ile Renault Master Kamyonet, bu alanda rakiplerinin bir adım önünde yer alıyor.

Renault Master Kamyonet, Elektronik Denge Sistemi (ESP), Yokuş Kalkış Destek Sistemi, Römork Savrulma Önleyici ve Extended Grip (Yol Tutuş Desteği) gibi önemli güvenlik donanımları ile ön plana çıkıyor.

Kaputunun altında 2.3 dCi 125 bg dizel motor ve 6 ileri manuel vites kutusu ile satışa sunulan Renault Master Kamyonet şasi kabin fiyatı 82.700 TL’den, sac kasa versiyonları ise 86.200 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Renault Trucks, yeni K XTREM kamyonunu Marakeş’te tanıttı
Renault Trucks' tan 3d Metal Baskı: Daha Hafif Motorlar İçin Geleceğin Teknolojisi


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler