Nissan’dan köpekli ailelere özel X-Trail 4Dogs

Japon otomotiv devi Nissan, köpek dostu aileler için özel olarak geliştirdiği 2017 Nissan X-Trail 4Dogs’u tanıttı. İki adet köpeği rahat ettirecek şekilde tasarlanan 2017 Nissan X-Trail 4Dogs, çift yönlü köpek kamerası, duş, kurutucu ve giriş rampası olmak üzere köpeklerin konforu ve bakımı için geliştirilen eşsiz özellikler sunuyor.

Nissan, 1300’den fazla köpek sahibinin dâhil olduğu bir anketin sonucundan yola çıkarak tasarlanan yeni X-Trail konseptinin örtüsünü kaldırdı. Yeni X-Trail 4Dogs konsepti, Nissan’ın vazgeçilmez SUV’u X-Trail’in hayvansever aileler için de mükemmel bir araç olduğunu ortaya koyuyor. Tamamen köpek dostu bir SUV olan Yeni X-Trail 4Dogs’un bagajı yenilikçi çözüm paketiyle 445 litre büyüklüğüyle iki köpeğe kadar yaşam alanı sunuyor.

Nissan X-Trail 4Dogs, hem köpeği, hem de sahibi rahat ettirmek için neredeyse bütün imkanları sunuyor. Araçta uzun, çamurlu bir yürüyüşün ardından patileri temizlemek için gerekli ekipman, duş başlığı ve yıkanan patiler için kurutucu bulunuyor. Köpeğin bagaja rahatlıkla çıkması yardımcı olmak için biniş rampası devreye girerken, bagaja sıcak hava yönlendiren kurutucu sistem köpeğin yaşam konforunu arttırıyor. Köpekler rahatça yatağa yerleşebiliyor, su kapından su içebiliyor veya atıştırmalık yiyebiliyor. Araçta bulunan sabitleme kancası da güvenliği tesis etmeye yarıyor.

Nissan X-Trail 4Dogs, yolculuk sırasında köpeğini kontrol etmek veya sakinleştirmek için onunla konuşmak isteyen sürücülere özel çözümler de sunuyor. Araçta bulunan köpek kamerasından elde edilen görüntüler, NissanConnect bilgi ve eğlence sistemine ait 10 inç büyüklüğündeki ekrana aktarılıyor ve araçta bulunan ses düzeni sayesinde sürücü köpekle kolaylıkla iletişimi sağlayabiliyor.

Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz;

Nissan Juke 2017 Fiyat Listesi için tıklayınız...
Nissan fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler