Mitsubishi Eclipse Cross ne zaman gelecek? Fiyat tahmini…

Mitsubishi'nin, 2015 yılında tanıttığı XR-PHEV II konseptinden yoğun izler taşıyan yeni Mitsubishi Eclipse Cross Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergilenecek. 2018 Mitsubishi Eclipse Cross fiyat tahmini…

"Eclipse Cross", keskin coupé-vari çizgileriyle örtüşen adını, Mitsubishi Motors’un 1989 ve 2012 yılları arasında Kuzey Amerika'da dört nesil boyunca üretilen ve 1 milyon 400 bin üzerinde satış adedine ulaşarak çok sevilen Eclipse spor otomobilinden alıyor.

Eclipse Cross, Mitsubishi Motors'un özellikle Avrupa’da tamamen iddialı bir "SUV" markası olma yolundaki stratejisini de destekliyor.

Güneş tutulması sırasında ortaya çıkan göz alıcı parlaklıktan esinlenerek, inovatif bir sürecin sonucunda geliştirilen yoğun parlak metalik kırmızı renk araca “Eclipse” adını veren unsurlardan bir diğeri olarak görülüyor.

Mitsubishi Eclipse Cross 2018, Japon üreticinin güncel ASX ile Outlander modelleri arasında konumlanacak. Teknik detayları henüz açıklanmamakla beraber, aracın Avrupa pazarında küçük hacimli turbo benzinli ve 1.6 litrelik turbo dizel motorlar ile sunulması bekleniyor.

Peki, Mitsubishi Eclipse Cross ne zaman gelecek?

Mitsubishi Motors, yeni nesil kompakt SUV otomobili Eclipse Cross’u, Avrupa’da Türkiye pazarı ile aynı anda 2017 Aralık ayında 2018 model yılı olarak satışa sunacak.

Fiyat ne olur?

Mitsubishi Eclipse Cross fiyat listesi’nin en büyük rakibi Nissan Qashqai müşterilerinden pay kapabilmek için Qashqai fiyatlarının biraz altında satışa sunulacağını tahmin ediyoruz.

Mitsubishi fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler