MICHELIN CrossClimate+ lastik ile yollarda uzun süreli güvenlik

Dünyanın lider lastik üreticileri arasında yer alan Michelin, devrim yaratan teknolojisiyle lastik kullanım alışkanlıklarını değiştiren ‘3PMFS işaretli kış sertifikalı ilk yaz lastiği’ CrossClimate’ın yeni jenerasyonu CrossClimate+ ile, daha geniş ebat seçeneği sunuyor.

MICHELIN CrossClimate+ ile ilk kilometreden son kilometreye kadar mükemmel performans

Pek çok lastikte kilometreler geride kaldıkça performans açısından değişim gözlemlenirken MICHELIN CrossClimate+, yenilikçi çözümleri ve teknolojik üstünlüğü sayesinde ilk km’den itibaren diş derinliği yasal sınır 1.6 milimetreye gelinceye kadar performansından ödün vermiyor.

MICHELIN CrossClimate+ lastikleri kuru zeminde premium yaz lastiği özellikleriyle sürücülere mükemmel performans sunarken; karla kaplı zeminde ise bir kış lastiği kadar yüksek performans göstermeye devam ederek mükemmel deneyim yaşatıyor. 2015 yılından beri satışta olan MICHELIN CrossClimate lastikleri şimdi ise CrossClimate+ ile daha geniş kategorilerde müşterilerle buluşmaya hazırlanıyor. MICHELIN CrossClimate 14’’ jant için varlığını devam ettirirken, 15-19" jant aralığında 2017 Şubat ayından itibaren yollarda olacak olan MICHELIN CrossClimate+ ise daha geniş ebat yelpazesiyle SUV araçlar için de büyük avantajlar sunuyor.

Segmentinde öncü ve lider;  MICHELIN CrossClimate

Sektörde oyunun kurallarını değiştiren kış sertifikası olan ilk yaz lastiği MICHELIN CrossClimate,  markanın iş hedeflerinde büyük rol oynuyor. 2015 yılından beri yollarda olan lastikler, mevsim geçişlerinde lastik değişimi zahmetinden kurtarırken sürücülerin hayatlarını kolaylaştırıyor; performansıyla da fark yaratıyor. Araştırmalara göre “4 Mevsim” lastik pazarındaki lastiklerle karşılaştırıldığında özellikle karda çekiş gücünde uzun süreli üstünlüğe sahip olan MICHELIN CrossClimate, hem kış hem yaz performansıyla ön plana çıkıyor.

Satılan her beş lastikten biri MICHELIN CrossClimate

MICHELIN CrossClimate’nin başarılı performansı mali sonuçlara da etki ederek Michelin’in Türkiye'deki pazar payına önemli ölçüde katkı sağlıyor. Michelin marka binek lastiklerinde yaklaşık her beş lastikten birini MICHELIN CrossClimate oluşturuyor.

Michelin’den uzun ömürlü lastikler için tavsiyeler


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler