HABERİ İNCELE

Maserati SUV Yok Satıyor

Maserati’nin ilk SUV modeli Levante, müthiş taleple karşılaştı.

HABERİ İNCELE

Şok! Maserati Levante üretimine ara verildi

Maserati Levante SUV üretimi talep azlığı nedeniyle durduruldu

HABERİ İNCELE

PPG ve Maserati’ den İşbirliği!

Dünyanın önde gelen boya ve yüzey kaplama şirketlerinden PPG, küresel çapta yeniden atağa kalkan premium otomobil markası Maserati’ nin boya tedarikçisi olarak dikkatleri çekiyor.

HABERİ İNCELE

İşte Yeni 2018 Maserati GranTurismo

Maserati’ nin ilk olarak 2007’de tanıttığı GranTurismo modeli 10 yıl aradan sonra makyajlandı. Maserati GranTurismo’nun 2018 model yılı için aerodinamik verimliliği arttıran ve şık dış tasarım detaylarına sahip versiyonu, güncellenen iç tasarım detayları ve yeni bilgi ve eğlence sistemiyle ön plana çıkıyor.

HABERİ İNCELE

Yeni Maserati Quattroporte 2017 Türkiye Fiyatı ve Özellikleri

İtalyan Maserati’nin şimdiye kadar ürettiği en güçlü ve hızlı sedan modeli olması sebebi ile markanın amiral gemisi olan Quattroporte 2017, yenilenerek 270 bin 630 Euro başlangıç fiyatıyla Türkiye’de de satışa sunuldu.

HABERİ İNCELE

2017 Yeni Maserati Ghibli Türkiye Fiyatı ve Özellikleri

Maserati’nin üst orta sınıftaki sedanı Ghibli’nin yenilenen versiyonu ülkemizde de satışa sunuldu. 2017 Yeni Maserati Ghibli fiyat etiketi 187 bin 855 Euro’dan başlıyor.

HABERİ İNCELE

Avrupa’da yeni moda – arabayı kadife kaplatmak!

Artık egzotik bir araba ile dolaşmak eskisi gibi dikkatleri çekmiyor. Avrupalılar farklılaşmak için resimdeki Maserati Ghibli gibi arabalarını kadife ile kaplatmaya başladı.

HABERİ İNCELE

2017 Maserati Levante S Türkiye fiyatı ve özellikleri

Fer Mas, İtalyan lüks otomobil üreticisi Maserati’nin lüks ve sportif SUV modeli Levante’nin en güçlü versiyonunu da satışa sundu. 2017 maserati levante fiyatı…

HABERİ İNCELE

2017 Makyajlı Maserati Ghibli ve Quattroporte Paris’te tanıtıldı

2017 Maserati Ghibli ve Quattroporte'de bazı motor seçeneklerinin gücü arttırılırken, standart donanımda daha fazla teknolojiye yer verildi.

HABERİ İNCELE

2016 Maserati Quattroporte makyajlandı 2016-06-14

Maserati Quattroporte, 3.5 yılın ardından makyaj operasyonu ile yenileniyor. Yeni Maserati Quattroporte bu ay yollara çıkacak. 2016 Yeni Maserati Quattroporte Özellikleri…

HABERİ İNCELE

2016 Maserati Levante Türkiye fiyatı ve özellikleri 2016-04-30

Geçtiğimiz mart ayında Cenevre Otomobil Fuarı'nda tanıtımı yapılan 2016 Maserati Levante’nin Türkiye fiyatı belli oldu.

HABERİ İNCELE

2018 Maserati Kubang gün yüzüne çıktı

Maserati'nin, Levante'nin ardından ikinci SUV modeli olacak Kubang resmi tanıtımının öncesinde ortaya çıktı. Yeni 2018 Maserati Kubang şık ve sportif tasarımı ile dikkat çekiyor.

HABERİ İNCELE

18 saniye içerisinde tükendi!

Çin'de İtalyan lüks otomobil markası Maserati'nin Alibaba'nın Tmall sitesindeki internet mağazasında satışa çıkardığı 100 adet Levante SUV modeli araç, 18 saniye içinde tükendi.

HABERİ İNCELE

Maserati 30 bin aracını geri çağırıyor!

İtalyan spor otomobil devi Maserati gaz pedalının yarattığı problem yüzünden 30 bin aracını geri çağırmaya hazırlanıyor!

HABERİ İNCELE

Maserati Levante SUV Cenevre’de

2015 yılının sonuna doğru piyasaya çıkacağı kesinleşen ”Levante” nihayet Cenevre Otomobil Fuarı’nda görücüye çıktı.