Makyajlı Skoda Octavia 2017 özellikleri - video

Skoda, makyajlanan Octavia’da yeni bir tasarım dili ile modelde kapsamlı bir yeniliğe gitti. Makyajlı Skoda Octavia 2017 test, yorum ve özellikleri…

İddialı tasarımı ve segmentinde en cömert iç hacim boyutlarını sunan yeni Skoda Octavia 2017, güncellemeler arasında yer alan yeni teknolojik özellikleri otomobil severleri heyecanlandırmayı başarmış. Makyajlanan Octavia’da selefinden alışık olduğumuz gündüz LED farlarında bir değişikliğe gidilmezken, makyajlanan model, çift taraflı yeni nesil kristal görünümlü farlarla yeni bir kimliğe bürünmüş.

Yeni Octavia’da iç mekanında 10 adet ambiyans aydınlatılmasına yer verilmiş. Tüm Skoda modellerinden alışık olduğumuz Akılcı Çözümler (Simply Cleaver), güncellenen Octavia’da da kendine yer buldu. Kabindeki eğlence ve bilgilendirme sistemleri makyajlanmış Octavia’nın en çok öne çıkan özelliklerinden birisi oldu. 9.2 inç büyüklüğündeki Colombus ekranda Skoda Connect ile birlikte; gerçek zamanlı trafik durumu, Google Street View ile bulunduğumuz yahut ulaşacağımız yerin anlık görüntüleri, benzin istasyonları, park alanları ve meteorolojiye kadar birçok özellikle kullanıcılarına anlık olarak gösterilebiliyor. Ayrıca, Apple CarPlay, Android Auto, MirrorLink ve Smartgate özellikleri de Skoda Octavia’da kullanılabiliyor. Kaputunun altında dört adet TSI motor ve dört adet TDI motora yer verilen makyajlanmış Skoda Octavia’da bir de CNG yakıtla beslenen 1.4 litrelik G-TEC adı verilen ekonomik bir motora yer verildi.

Skoda Octavia 2017 Türkiye Fiyat Listesi için tıklayınız..
Skoda modelleri fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler