Makyajlı 2017 Volkswagen Amarok görselleri sızdı

VW ticari araçlar bölümü tarafından hazırlanmış makyajlı Amarok’a ait taslak çizimler internette yayınlandı.

Pickup segmentinin premier oyuncusu VW Amarok yaklaşık altı yıldır yollarda ve doğal olarak değişiklik zamanı geldi. Yayınlanan görsellerde hafifçe tasarımı güncellenmiş ön ve arka tamponlarla birlikte yeni görünüme sahip ön farlar ve arka stoplar öne plana çıkıyor. Ön ızgara bölümünde küçük değişikliklerin yanında modele yeni alaşımlı jantların eklenmesi bekleniyor. Görselde ki çift kabinli versiyonun makyajla birlikte yollara çıkması planlanıyor.

2017 Volkswagen Amarok’un iç kabinine baktığımız zaman asıl büyük değişikliklerin burada yapıldığını görüyoruz. Elden geçirilen ön konsol pickup’tan ziyade daha çok binek araba görüntüsü veriyor. Dokunmatik ekran daha yükseğe konumlandırılmış. Yeni havalandırma çıkışları yuvarlak yerine köşeli ve krom çerçeveli olmuş. Ayrıca ortadaki düğmeler ve vites alanı standart bir binek araba havası yaratmış.

Kaputun altında selefinin kullandığı 2.0 lt. dizel motorun kullanılması planlanıyor. 6 ileri manuel ve 8 ileri otomatik şanzımanla kombine edilecek bu motor tek turbolu 140 beygir 340 Nm tork ve çift turbolu 180 beygir 420 Nm tork gücü üreten versiyonları ile yollara çıkacak. Tüm bu motor ve şanzıman çeşitleri 4 çeker 4MOTION sistemi ile kombine edilebilecek.

Makyajlı 2017 Volkswagen Amarok’un fiyat etiketinin selefi ile aynı seviyelerde olması bekleniyor.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler