Kia ile Fransa’ya EURO 2016 açılış maçına gitme şansı!

Kia’nın düzenlediği ödüllü yarışmada “Gol atan Fransa’ya” gidecek

A Milli Futbol Takımı'nın eleme gruplarındaki son maçında İzlanda'yı yenerek final bileti aldığı UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası, 10 Haziran - 10 Temmuz 2016 tarihleri arasında dünyadaki tüm sporseverlere futbol şöleni yaşatacak.

Dünyada spora en çok destek veren markalardan biri olan KIA, A Milli Futbol Takımı’nın da mücadele edeceği 2016 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası’nın sponsorları arasında yer alıyor. KIA Türkiye, şampiyona için geri sayımın başladığı bugünlerde “Gol Atan Fransa’ya” adlı büyük ödüllü bir yarışma düzenliyor. Yarışmayı kazanan bir şanslı kişi ve davetlisi, 8-11 Haziran tarihleri arasında 3 gece 4 gün Fransa’da ağırlanacak ve EURO 2016 açılış maçını tribünden seyredebilecek.

Yaptığı sponsorluklarla spora global çapta destek veren KIA, 10 Haziran – 10 Temmuz 2016 tarihleri arasında Fransa’da gerçekleşecek UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası’nın sponsorları arasında yer alıyor. EURO 2016’ya verdiği desteği Türkiye’de de sporseverlerle paylaşan KIA, heyecan verici ve büyük ödüllü bir yarışma düzenliyor.

KIA’nın UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası sponsorluğu çerçevesinde düzenlenen “Gol Atan Fransa’ya” adlı yarışmada 1 şanslı futbolsever ve davetlisi, 8 – 11 Haziran tarihleri arasında 3 gece 4 gün Fransa’da ağırlanacak ve EURO 2016 açılış maçını yerinde izleyebilecek.

“Sen istersen EURO 2016’yı KIA ile birlikte yerinde izlersin”

Televizyonda ve sosyal medyada gösterilen reklam filmlerinde “Ben istersem” sloganını kullanarak, yenilikçi ve iddialı vizyonunu anlatan KIA Türkiye, “Gol Atan Fransa’ya” yarışmasında da aynı söylemle futbolseverlere sesleniyor. KIA Türkiye futbolseverlere, “Sen istersen EURO 2016’yı KIA ile birlikte yerinde izlersin” diyor.

Futbolseverler yarışmaya nasıl katılacak?

KIA yarışma için bir özel web sitesi hazırladı. Futbolseverler www.kiailefransaya.com adresine girerek “Gol Atan Fransa’ya” yarışmasına katılabiliyor. Kendine güvenen kullanıcılar futbol bilgilerini konuşturarak, karşılarına çıkacak beş sorunun en az üçünü bilerek çekilişe katılma ve yarışmayı kazanma şansı elde edecek. Oyunun sonunda çıkan form ekranını dolduran herkes çekilişe katılabiliyor.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler