İşte Yeni Kia Sportage Makyajlı Kasa!

Yeni Kia Sportage makyajlı kasa bir casus fotoğrafçısı tarafından, Nürburgring yakınlarında bir benzin istasyonundan çıkarken tamamen kamuflajsız olarak görüntülendi.

Yeni Kia Sportage’ ın üzerindeki güncellemeler çok büyük değil fakat otomobile yeni bir görünüm kazandırmak için yeterli. Ön alt bölümde sis farlarını ikiye ayıran krom bir şerit yer almakla beraber Kia’ nın imzası haline gelen “kaplan burnu” ızgara, artık daha dışarı çıkık bir görünümde. Ayrıca tamamen LED olan ön farlar da yeni bir görünüme kavuşmuş.

Arka kısımdaki kırmızı far şeridi ise artık tüm bagajı domine ediyor. Arka tamponda da, tıpkı öndekine benzer krom bir şerit ve ekstra reflektörlere yer verilmiş.

Görsellerin arasında yalnızca bir adet iç mekan fotoğrafı bulunuyor. Çok iyi bir açıdan çekilmediği için buradan tüm detayları görmek zor olsa da, güncellenmiş bilgi eğlence sisteminin, ön konsola daha temiz bir şekilde oturtulduğu fark edilebiliyor.

Mevcut modele ek olarak Kia Sportage makyajlı kasa’ nın güç ünitesine dair tek değişikliğin de, emisyonu düşürmek ve yakıt tüketimini azaltmak yelpazeye eklenecek 48 voltluk hafif hibrit sistem ile yapılacağı söyleniyor.

2018 KIA Stonic Alınır mı?
Yeni Kasa Kia Ceed 2018 Kamuflajsız Görüntülendi
Makyajlanan Kia Sorento 2018 Los Angeles Otomobil Fuarı'nda tanıtıldı
2018 Kia Stonic Suv Fiyatı ne olur? Ne zaman gelecek?
2018 Yeni Kia Cee’d ne zaman gelecek? Fiyat ne olur?
KIA'nın Frankfurt Sürprizleri Belli Oldu
Kia fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler