İşte Yeni Audi A6

2018 model yeni Audi A6 görüntüleri ortaya çıktı

Audi markasının E segmenti üyesi olan A6, Cenevre Otomobil Fuarı'ndan önce fotoğrafları sızdırıldı.

Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılması planlanan Audi A6’nın 8. jenerasyonu fuardan önce ortaya çıktı. A6 klasikleşen Audi tasarım dilinin devamı olarak görünüyor. Audi A6'nın özellikle ön kısımdan aracı gördüğünüzde tanıdık olan altıgen motor ızgarası dikkat çekiyor. Yeni A8 ile hayatımıza giren laser farlar yeni A6’daki yerini de almış olması otomobilin artı özelliği olarak göze çarpıyor. 

Audi A6'nın yan profiline baktığınızda ise yüksek omuz çizgileri ve küçük kalan yan camlar A6’nın bir önceki versiyonundan da benzerlik taşıyor. Yeni A6’nın arka tarafına baktığınızda da stopların ortasından başlayan ve bagaj kapağında birleşen krom çıta, led teknolojili stoplar oldukça şık bir görünüm katmış. Medyaya servis edilen fotoğraflarda A6'nın motor durumunu belli eden yeni detaylarda gözden kaçmıyor.

2018 Audi A6'nın  ön konsoluna baktığınızda ise yeni A8’i andıran bir kabinle karşılaşması dikkat çeken başka bir özellik. Dokunmatik multimedya ve
iklimlendirme ünitesi ekranı aracın içine çok şık ve teknolojik bir hava katmış. 3 kollu direksiyon diğer Audi modellerinden
tanıdık. Virtual Cockpit diye adlandırılan ve tamamıyla lcd olan gösterge paneli de oldukça şık.

Yeni A6'nın Motorlarına baktığımızda ise 3.0 TDi ve 3.0 TFSi motorlu versiyonları olacak. Bu iki motorda quattro diye adlandırılan dört tekerlekten çekiş özelliğiyle satın alınabilecek. Ek olarak aracın hibrit motorlu versiyonu da olacak.

 

Yeni Audi A6 2018 ne zaman gelecek?
2018 Audi Q8 çok az kamuflaj ile görüntülendi
2018 Yeni Audi Q3 kış testlerinde görüntülendi
2018 Yeni Kasa Audi A7 Sportback Fiyatı ve Özellikleri
Audi A4 2017 Fiyat Listesi
Audi Q2 2017 Fiyat Listesi ve Özellikleri
Yeni 2017 Audi Q5 Türkiye’de! Fiyat Listesi
Yeni Audi Q4 Ne Zaman Gelecek?
2017 Audi Yeni A5 Sportback 1.4 TFSI Fiyat Listesi ve Özellikleri


Galeri
Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler