İşte Yeni 2018 Volkswagen-VW Polo Sedan! Fiyat Bilgisi

Dört kapılı Volkswagen-VW Polo Sedan 2018 modelinin ilk resmi görüntüleri internete sızdı. Volkswagen-VW Polo Sedan 2018 fiyat etiketi ne olacak?

Volkswagen grubu içinden bir yöneticiye göre yeni VW Polo' yu temel alan sedan modeli Virtus, Ocak 2018'de Brezilya’da satışa çıkacak. Bu haberi yapan gazeteci ise bu bilgiyi bir teaser fotoğrafıyla birlikte Instagram sayfası üzerinden paylaştı.

2018 yılının ilk çeyreğinde geleceği doğrulanan yeni sedan, kardeşi VW Polo' dan sadece 3 ay sonra piyasaya adım atmış olacak. Geçtiğimiz Eylül ayı sonunda tanıtılan hatchback gibi MQB-A0 platformunu kullanan araç, ileri aşamada T-Cross adındaki SUV'de de kullanılacak.

VW Polo Sedan 2018 hakkında çok fazla detay açıklanmadı ancak aracın Polo Hatchback’ e göre 12.7 cm kadar uzun olacağını biliyoruz. Donanım paketlerinde kardeşi ile hemen hemen aynı olacak 4 kapılı sedan model motor seçeneklerinde hatchback'in 1.0 atmosferik motorunun aksine- 117 beygirlik 1.6 MSI üniteye sahip olacak. 

Sızdırılan fotoğraflarda VW Polo Sedan’ ın yani Brezilya’da ki adı ile Virtus' un iki farklı versiyonu görülüyor. Bunlardan birisi 15" kapaklı jantlara sahip olan ve sis farı taşımayan giriş seviyesi paketi 1.6 iken diğeri, 17" alaşım jantlar ve krom çıtalarla öne çıkan en üst donanım seviyesine sahip.

Güney Amerika'da Chevrolet Cobalt ve Honda City ile mücadele eden Virtus' un yani Volkswagen-VW Polo Sedan 2018 fiyat etiketi açıklanmadı ancak beklenti, 19 bin $ bandının geçilmeyeceği yönünde.

2018 Volkswagen-VW Polo yeni kasa satışa çıktı – Fiyat Listesi
2018 Volkswagen-VW T-ROC Fiyat Etiketi ve Özellikleri Açıklandı
Volkswagen-VW Arteon 2017 Türkiye Fiyat Listesi
2017 Volkswagen-VW Arteon Test Sürüşü ve Yorum
Yeni kasa Volkswagen-VW Jetta 2018 görüntülendi!
Volkswagen-VW T-ROC ilk kez görüntülendi! Fiyat ne olur?
2017 Volkswagen Amarok 3.0 TDI V6 Test Sürüşü
Volkswagen-VW Amarok vs Toyota Hilux Karşılaştırma-Test-Yorum
2017 Yeni VW Caravelle Highline Fiyat Listesi ve Özellikleri
2017 Volkswagen-VW 7 Kişilik Tiguan Allspace Fiyatı ve Özellikleri
Volkswagen – VW fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler