İşte Yeni 2018 Jeep Wrangler

Jeep, merakla beklenen Wrangler 2018’ in ilk fotoğraflarını yayınladı.

29 Kasım'daki Los Angeles Otomobil Fuarı 2018’ de ilk kez sergilenecek olan yeniden tasarlanan Jeep Wrangler anında tanınabilir evrimsel bir görünüme sahip. Jeep, klasik tasarım çizgilerine rağmen, Wrangler 2018’ in "daha fazla açık hava özgürlüğü" adına aerodinamik özelliklerini geliştirdiğini katlanabilir bir ön cam eklediğini belirtti. Şirket ayrıca düzinelerce farklı kapı, üst ve ön cam kombinasyonlarını bekleyebileceğimizi söylüyor.

Jeep, bazı detayları daha açıklamadı ancak modelin dairesel farlarla çevrili yedi-yuvalı bir ızgaraya sahip olacağını resimlerden görebiliyoruz. Sinyal lambaları ön çamurluklara yerleştirilmiş ve yeniden tasarlanmış ön tamponun üzerinde hoş gözüküyorlar.

2018 Wrangler ve Wrangler Unlimited gelişmiş yakıt tasarruflu güç aktarma organları ile donatılmış olacak. Jeep ayrıntılı bir şekilde açıklamayı reddetti, ancak daha önceki raporlar, 2.0 litrelik dört silindirli, 3.6 litrelik V6 ve 3.0 litrelik V6 turbo dizel turboşarj üniteler olabileceğini söylüyor.

Tam detaylar önümüzdeki ay açıklanacak ancak şirket, yeni Jeep Wrangler' in yılsonuna kadar üretime gireceğini zaten doğrulamıştı. Mevcut model Toledo South fabrikasında 2018 yılının ilk çeyreğine kadar üretilmeye edilmeye devam edecek.

Daha evvel sızdırılmış bir sipariş kataloğu, Jeep Wrangler Unlimited' in sadece 3.6 litrelik V6 motoruyla piyasaya sürüleceğini ortaya çıkardı. Üç parçalı bir hard top ve sınırlı kaydırmalı diferansiyel dâhil olmak üzere çeşitli farklı seçenekler sunulacak.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler