İşte Yeni 2017 Porsche Panamera Turbo Executive

Porsche, Panamera modelinin 150 mm uzatılmış aks mesafesine sahip versiyonunu tanıttı. Porsche Panamera Turbo Executive 2017 özellikleri…

Porsche, 2016 Los Angeles Otomobil Fuarı'nda 2017 Panamera Executive ailesini 4, 4S, 4 E-Hybrid ve Turbo versiyonlarıyla tanıtmıştı. Porsche Exclusive, Panamera ailesinin son üyesini elden geçirerek yeni yıl öncesinde Karmen Kırmızısı renk ve siyah tonların ağırlıkta olduğu SportDesign paketiyle donattı.

İç kabinde ağırlıklı olarak siyah deri kullanılmış. Ayrıca, gösterge panelinde, kapı panellerinde ve merkezi konsolun alt kısımlarında kırmızı detaylar dikkat çekiyor. Çift renkli anahtar bile aracın iç ve dış renk tonlarıyla uyumlu şekilde tasarlanmış.

Yolcu kabininin arka bölümü gösterilmedi, ancak yayınlanan fotoğrafların bazılarında araçta opsiyonel olarak ön koltuk kafalıklarına 10.1 inç boyutunda, çıkarılabilir arka bölüm eğlence sistemi eklendiğini görebiliyoruz. Arka bölümdeki merkezi konsol da yerleşik katlanır masalarıyla birlikte ekstra ücret karşılığında opsiyon listesinde yer alıyor.

Executive versiyonu, standart Panamera'ya göre 150 mm daha uzun olan aks mesafesi sayesinde arka bölümde daha fazla diz mesafesi sunuyor. Porsche Panamera Executive 2017, Turbo paketini temel aldığı için yumuşak kapanan kapılar, arka aksta yönlendirme, ambiyans aydınlatması, dört bölgeli klima kontrolü, Porsche'nin tescilli sistemi Dynamic Light System özelliğine sahip tamamen LED ön farlar gibi ekstra donanımları standart olarak sunuyor.

Bu donanımlar 4S'te de standart iken Stuttgartlı marka 4 ve 4 E-Hybrid paketlerinde bu özellikler için ekstra ücret ödemek gerekiyor.

Porsche Panamera Sport Turismo adlı station wagon versiyonu gelene kadar bu paket Türkiye'de sunulan en pahalı aile ferdi olmaya devam edecek.

Porsche modelleri fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler