İşte Yeni 2017 Dacia Logan Mcv Stepway

Dacia, Cenevre Otomobil Fuarı’nda Stepway ailesinin yeni üyesi 2017 Logan MCV Stepway’in ilk gösterimini gerçekleştiriyor.

Yeni Logan MCV Stepway 2017 kaslı bir yapıya sahip ve ilhamını crossover’dan alan son derece iddialı kişiliği ile ön plana çıkıyor. 573 lt. bagaj hacmi segmentinin en genişi. 

Ayrıca Dacia, Cenevre Otomobil Fuarı’nda Stepway ailesinin her üyesi ve Duster için yepyeni limited-edition versiyonlarını tanıtıyor. Bu limited-edition versiyonlar en dolu ekipman seviyesine sahip ve iki özel renk ile hemen göze çarpıyor.

Dacia, Yeni Sandero, Logan ve Logan MCV 2017 modellerini yepyeni ve inovatif benzinli SCe 75 bg motoru ile donatıyor. Dacia, Oyak Renaut Fabrikaları’nda üretilen yepyeni SCe 75 benzinli motoru piyasaya sunan ilk Renault Grubu markası. Bu 75 beygirlik, 97 Nm tork gücü sunan üç silindirli, 1.0 litre motor, CO2 emisyonlarını yaklaşık % 10 düşürüyor ve selefi olan 1.2 16V 75 bg motordan daha az yakıt tüketiyor.

Renault Grubu markası olan Dacia, son 12 yıldır 4 milyondan fazla araç sattı. 2016 yılında Dacia modellerinin satılmakta olduğu 44 pazarda Marka, 584.219 adetlik satış gerçekleştirdi. Bu da bir önceki yıla göre % 6 artış anlamına geliyor. Dacia Türkiye, gerçekleştirdiği satış performansı ile 2016 yılını Romanya ve Fas gibi markanın çok güçlü olduğu ülkeleri geride bırakarak dünya sıralamasında dördüncü sırada tamamladı.

Yeni Logan MCV Stepway: Stepway ailesinin en yeni üyesi

Dacia’nın en büyük başarı hikâyelerinden biri olma özelliğini taşıyan Stepway ailesi, Sandero, Lodgy ve Dokker’ın ardından Yeni Logan MCV Stepway ile genişlemeye devam ediyor.

Yeni Dacia Logan MCV Stepway 2017 kaslı bir yapıya sahip ve ilhamını crossover stilinden alan son derece iddialı kişiliği ile öne çıkıyor. Cömert boyutlarıyla rekabetçi bir fiyata 573 litre ile segmentindeki en geniş bagaj hacmini sunuyor.

Yeni Dacia Logan MCV Stepway 2017 yepyeni aydınlatma imzası, yeni iç mekan ambiyansı, ek saklama çözümleri ve güncellenmiş ekipman özellikleriyle modern bir duruş sergiliyor.

2017 Dacia Logan MCV Stepway dayanıklılığı, göz alıcı donanımları ve cömert özellikleriyle Stepway ailesinin en yeni üyesi.

Araca daha kolay erişim için yerden yüksekliği 174 milimetreye çıkarıldı; yani Dacia Logan MCV’den 50 mm daha fazla. Ayrıca araç, yüksek sürüş pozisyonu sayesinde sıra dışı bir görüş imkânı sunuyor.

Yeni Dacia Logan MCV Stepway’in ön kısmında çift renkli tampon, krom koruma ile birlikte sis lambaları yer alıyor.

Yeni Logan MCV Stepway 2017, Dacia’nın geçen sene Paris Otomobil Fuarı’nda gözler önüne serilen yeni far tasarımını da bünyesinde barındırıyor. Ayrıca yeni iç kabin tasarımı, ilave saklama çözümleri ve güncellenmiş ekipman özellikleriyle modern bir duruş sergiliyor. Yeni Dacia Logan MCV Stepway iki renk seçeneği ile sunuluyor.

Dacia Logan MCV Stepway’in iç tasarımı statü sahibi bir görünüme sahip. Direksiyondaki, hava çıkışlarındaki, gösterge tablosu, orta konsoldaki ve kapı kollarındaki, ayrıca vites kolundaki saten görünümlü krom detaylar modellerin bu özelliğinin altını çiziyor. Direksiyonda korna merkezde konumlandırılmış. Direksiyona entegre edilen kumanda düğmeleri sayesinde ise son derece kullanıcı dostu ve konforlu bir sürüş keyfi veriyor.

Yeni Dacia Logan MCV Stepway arka park sensörü, yokuş kalkış desteği ve versiyona bağlı olarak geri görüş kamerasını da donanımları arasında müşterilerine sunuyor.

Aracın iç kabin özellikleri gündelik kullanımı kolaylaştıracak biçimde düşünüldü. Kapılarda yer alan elektrikli ön ve arka cam tuşlarına erişmek artık çok kolay. Daha da fazla konfor sunması bakımından sürücü tarafından tek dokunuş özelliği yer alıyor.

Dacia fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler