İşte Skoda Kodiaq 2017 tanıtım videosu

Skoda'nın müthiş modeli Kodiaq'ın 2017 yılı versiyonun tanıtım videosu yayınlandı

Skoda Kodiaq 2017 özellikleri 

Yeni Skoda Kodiaq SUV Özellikleriyle dikkatleri üzerinde topluyor. 2017 Skoda Kodiaq araçlar içinde merakla bekniyordu. Kodiag alie araba sınıfına da giriyor diyebiliriz. Skoda Kodiaq'ın 2017 modelinin ilk görüntüleri bugün yayınlandı.  Aracın görünüm itibariyle Nissan X-Trail, Hyundai Santa Fe ve Volkswagen Tiguan gibi güçlü rakipleri ile büyük bir mücadeleye girebileceğini söyleyebiliriz. 

Öncelikli olarak Skoda Kodiaq'a  şık far ve ızgara tasarımı yanı sıra bazı lüks alaşım jantlar ve yan camlar bir öçel bir görünüm sağlamış. Otomobilin tasarımıyla ilgili daha önce korsan fotoğraflar yayınlanmıştı. Bu bize daha önceden otomobilin nasıl görüneceği ile ilgili bilgiler vermişti. 

Arkada 720 litre ve aşağı katlanmış koltuk 2065 litreye kadar, Kodiaq alanı için sınıfında en iyi otomobillerinden biri olmayı arıyor. Arabanın bir diğer özelliği de bagaj hacminin genişliği dikkeat çekiyor. Tasarımda arka koltuk bölümünün ve bagaj genilliği gerçekten övgüye değer. 

Emniyet römork ile yardımcı olmak için yardımcı çekme, yukarıdan aşağıya bir görünümünü görüntülemek için 360 derece görüş kameraları da dahil olmak üzere kiti ve yakın bir engele ters eğer manevra otomatik olarak frenleri otomobile değer katan önemli özelliklerden sadece birkaçı. Otomobil aynı zamanda bir kaza durumunda sizin için ambulansı çağırma izelliğine sahip olması dikkat çeken bir başkan unsur
 

Skoda Kodiaq 2017 fiyatı ne olacak? 


2016 Yeni Volkswagen Tiguan ile neredeyse aynı boyutlara sahip olan yeni suv modelinin yan aynaları, gövde altı kaplaması, tekerlekleri hakkında fikir sahibi olunabiliyor.

İsminin Kodiaq olacağu tahmin edilen yeni suv modelinin ismi resmi olarak henüz açıklanmadı.47 prototip ile test edilen 2017 Skoda Kodiaq, 700 bin km'den fazla mesafede teste tabi tutuldu.

MQB platformu üzerinde geliştirilen 2017 Skoda Kodiaq'ın fiyatı Türkiye pazarında 125 bin TL başlayacak ve bu sene sonunda satışa sunulacak.

İşte 2017 model Skoda Kodiaq'ın tanıtım videosu: 

2016 Skoda Fiyatları için tıklayın Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler