İşte Makyajlı 2017 Volkswagen-VW Golf Özellikleri

Volkswagen, Avrupa pazarında ön siparişe açtığı 2017 VW Golf'ü Viyana Otomobil Fuarı'nda gün yüzüne çıkarttı. Volkswagen-VW makyajlı Golf ne zaman gelecek?

2017 VW Golf’ün hafifçe makyajlanan dış görünüşündeki yenilikler arasında güncellenen tamponlar, yeni LED gündüz farları / yeni tam LED farlar (xenon farlar yerine), yeni tasarım merkezi hava girişi ve yeni tam LED arka stop lambalar yer alıyor.

2017 VW Golf'un iç mekanındaki değişiklikler arasında 12.3-inç tam dijital sanal gösterge paneli ve jest kontrollü 9.2-inç dokunmatik ekranlı eğlence sistemi öne çıkıyor. Giriş modeli bile 6.5 inçlik renkli bilgi-eğlence sistemi ile geliyor.

Trafik Sıkışıklığı Asistanı sistemi Adaptif Hız Kontrolü ile Şerit Değiştirme Asistanı sistemlerinden faydalanarak aracı 60 km/s hıza kadar kontrol edebiliyor.

Makyajlı 2017 Vokswagen Golf’ün kaputunun altında yenilik olarak 150 PS’lik aktif silindir açma-kapama özelliği olan 1.5 litrelik TSI Evo benzinli motor yer alacak. Yine aynı motorun Bluemotion versiyonu 130 PS’lik güç üretecek. Selefinde yer alan 6 kademeli DSG otomatik şanzıman yerine yeni bir 7 kademeli DSG şanzıman görev alacak.

Gelen duyumlara göre, VW makyajlı Golf 2017 bahar aylarında Türkiye pazarında satışa sunulacak. VW makyajlı Golf 2017 fiyat listesi için bizi takip edin…

Volkswagen – VW modelleri fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler