İşte 310 Beygirlik Volkswagen-VW T-Roc R

Volkswagen’ in kompakt crossover’ı T-Roc R 310 beygirlik versiyonu görüntülendi.

Volkswagen, geçtiğimiz hafta başlayan Frankfurt Otomobil Fuarı 2017’ de kompakt crossover modeli T-Roc' un sportif görünümlü versiyonu R-Line' ı sergilemişti. Bu versiyon sadece iç ve dış alanda yapılan görsel değişiklikleri içeriyordu, yani motorda değişen bir şey yoktu. Casus fotoğrafçılar, geçtiğimiz gün VW Golf R' da görev yapan 310 beygirlik 2.0 TSI motora sahip gerçek VW T-Roc R modelini yakalamış. Şu anda VW T-Roc yelpazesinin en güçlüsü 190 beygir gücünde.

Volkswagen T-Roc R versiyonu hakkında bildiklerimiz şu an için sınırlı. Bazı kaynaklara göre üretime geçmeyeceği söylenen araçta Golf R DNA'sını görsel bir paketle araca işleyip performansa dokunmamak pek olası görünmüyor. VW T-Roc R, temel aldığı ateşli Golf gibi gücünü 4 tekerleğe birden iletmekle beraber spor süspansiyon ayarları olacaktır.

Görünüş anlamında daha önce gördüğümüz VW T-Roc' a göre çeşitli farklılıklar var. Bunların arasında gündüz sürüş farlarının konumu ve dörtlü egzoz çıkışı öne çıkıyor.

Volkswagen Grubu, T-Roc modeli ile giderek büyüyen kompakt crossover segmentinde sağlam bir başarı yakalamayı hedefliyor. Diğer üreticilerle büyük bir rekabet içerisinde olan Alman marka, çekici tasarım ve kullanışlılık ile ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor.

2018 Volkswagen-VW T-ROC Fiyat Etiketi ve Özellikleri Açıklandı
Volkswagen-VW Arteon 2017 Türkiye Fiyat Listesi
2017 Volkswagen-VW Arteon Test Sürüşü ve Yorum
Yeni kasa Volkswagen-VW Jetta 2018 görüntülendi!
Volkswagen-VW T-ROC ilk kez görüntülendi! Fiyat ne olur?
2017 Volkswagen Amarok 3.0 TDI V6 Test Sürüşü
Volkswagen-VW Amarok vs Toyota Hilux Karşılaştırma-Test-Yorum
2017 Yeni VW Caravelle Highline Fiyat Listesi ve Özellikleri
2017 Volkswagen-VW 7 Kişilik Tiguan Allspace Fiyatı ve Özellikleri
Volkswagen – VW fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler