İşte 2017 Yeni Kasa Kia Picanto

Kia Motors, Kia'nın global olarak en çok satan otomobillerinden Kia Picanto’nun tamamen yeni olan üçüncü neslinin görüntülerini yayınladı. 2017 Kia Picanto ne zaman gelecek? Fiyat ne olur?

Kore ve Almanya'daki Kia tasarım merkezleri tarafından tasarlanan yeni kasa Picanto 2017, A segmentine genç ve enerjik bir karakter katıyor. Kia'nın sportif 'GT-Line' versiyonu ile ortaya çıkan yeni model, cesur vücut çizgileri ve ustaca şekillendirilmiş yüzeylerle daha iddialı bir duruş sergiliyor. 15 mm daha uzun dingil mesafesi (2,385 mm’den 2,400 mm’ye) aynı zamanda tekerlekleri her köşeye daha fazla iterek daha emin bir görünüm elde etmesini sağlıyor. Yeni Picanto'nun renkleri, otomobilin öne çıkmasını sağlamak için tasarlanmış koyu renk tonlarıyla, her zamankinden daha canlı.

İçeride, Kia Picanto'nun yüksek teknoloji konforu, rahatlığı ve güvenlik özellikleri paketi, modern ve rafine edilmiş yeni bir kabin tasarımının altını çiziyor. Kabinin merkezinde yeni bir 'kayan' dokunmatik bilgi-eğlence sistemi, en yeni araç içi teknolojiyi yolcuların kullanımına sunuyor.

Tamamen yeni olan 2017 Kia Picanto'nun alıcıları, bölgedeki rakiplerine göre daha fazla kabin ve kargo alanı ile daha önce yapılmış olanlardan daha iyi verimliliğe sahip olacaklar. Genişletilmiş dingil mesafesine rağmen, Picanto karakteristik olarak kompakt boyutlarını koruyor. Daha kısa bir ön çıkıntı ve daha uzun arka çıkıntı ile, tamamen yeni olan model, selefi ile aynı uzunluğa (3,595 mm) sahip.

Kia, 2017 Cenevre Uluslararası Motor Show'da ilk defa yeni kasa Picanto'yu tanıtacak ve 2017 İlkbaharında satışa çıkaracak. Ardından Yeni Kasa 2017 Kia Picanto Fiyat Listesi’ni yayınlayacağız, bizi takip edin…  

Kia modelleri fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler