İşte 2017 Volkswagen Golf 8

2017 Volswagen Golf vizyona çıktı. İşte özellikleriyle Volkswagen Golf 2017...

Volkswagen Golf 1974 yılından bu yana otomobilseverlerin büyük ilgilisin topluyor. 2017 Volkwagen Golf, sekizinci nesliyle vizyona çıktı. Bugüne kadar 3 milyondan fazla satan Volkswagen Golf, Youtube üzerinden canlı olarak yapıldı.

2017 yeni model Golf 8'te LED farlar göze çarpıyor. Bugünlerin popüler far uygulaması, aracın hem önünde hem de arkasında yer almış. Yeni Golf'te tampon ve ızgarada bir önceki nesle göre bir fark görünmüyor. Anabanın arka tarafında ise stop lambaları daha keskin bir hakle getirilmiş. 2017 Golf 8'in'ün tampondaki kedi gözleri ise artık daha ince ve daha uzun olduğu dikkat çekiyor. 

Yeni Volkswagen Golf'un içinde genel anlamda sadelik kıstas alınmış. Yeni Golf'ün bilgi sistemi MirrorLink, Android Auto ve AppleCar ile uyumlu. Mirrorlink; anlık trafik bilgilerini de sunuyor. 

Volkswagen Golf'te yenilik olarak yarı otonom sürüş imkanı bulunuyor. Yeni Golf'te front asist adı verilen güvenlik sistemi yayaları ve hareketli nesneleri izleyerek ani fren gerektiğinde yardımcı olması büyük artı olarak göze çarpıyor. 

2017 YENİ GOLF'ÜN MOTORLARI

Sekizinci nesil Golf'te bir benzin biri de dizel olmak üzere iki farklı motor yer alıyor. 

Bumotorlar 1.5 litrelik dört silindirli turbo benzinli motor 130 beygirlik güç üretebiliyor. Golf'ün motoru, aktif silindir sistemi sayesinde gerekmediği anlarda iki silindiri devre dışı bırakıyor.

Yine dizel ünitenin de 1.5 litrelik olduğu açıklandı. 

Öte yandan Golf'ün performans versiyonu Golf GTI da yenilendi. 

2018 Volkswagen Atlas SUV Özellikleri – Fiyatı ne olur?

Yeni Amarok alınır mı? İşte fiyatı ve özellikleri

2017 Volkswagen Amarok 3.0 TDI V6 Test Sürüşü

 Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler