Ford'dan ÖTV Avantajı kampanyası

Ford Options Fırsat kampanyası başladı.

Güncellenen ÖTV avantajlarına ek Ford Otomobillerde her ihtiyaca uygun satın alım seçenekleri Ford Yetkili Satıcıarında. 20.000 TL`ye varan peşin alım fırsatı 1 veya 45.000 TL 12 ay %0 faiz 2 fırsatından faydalanın.

Peşin Alım Fırsatı

Ford Focus Trend X manuel şanzıman ve Ford EcoSport modellerinde geçerli %9, diğer Ford otomobillerde geçerli %7 peşin alım fırsatından 3 Ekim ayı boyunca faydalanmak için hemen bir Ford Yetkili Satıcısını ziyaret edin.

Ford Options Fırsatı

Ekim ayında Ford Options ile düşük taksit tutarları ile yeni bir Ford otomobil sahibi olun. Ford Focus Trend X manuel şanzıman ve Ford EcoSport modellerinde geçerli %11, diğer Ford otomobillerde geçerli %9 Ford Options kampanyasından faydalanabilirsiniz.4

Ford Options ile kolay satın alım fırsatlarının yansıtıldığı güncel fiyatlar için tıklayın.

%0 Faiz Fırsatı

Ekim ayında faiz farkı ödemeden yeni bir Ford otomobil sahibi olma, tüm Ford otomobillerde geçerli 45.000 TL'ye 12 ay %0 faiz kampanyasından faydalarma şansı veriyor. 

Ticari Araç Fiyat Listesi

En çok tercih edilen araç türlerinden bir tanesi olarak ticari araçların fiyat listesi güncel bir şekilde 2018 yılında geçerliliği olan modellerde belirlenmiştir. Tourneo Courier, Transit Courier, Tourneo Connect, Transit Connect, Tourneo Custom, Transit Custom, Transit Van, Transit Minibüs, Transit Kamyonet ve Ranger gibi modeller üzerinden alım yapılabilecek olan firma bünyesinde 100.000 TL’den başlayan fiyatlar mevcut. 

Kampanyalar

Peşin alım desteği gibi kampanyaları müşterilerine sunan firmanın aynı zamanda %0 faiz gibi kampanya çeşitleri de yer almaktadır. Options fırsatından yararlanılabilecek olan modellerde her şey dahil finans paket uygulanır.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler