Ford Mayıs Ayı Kampanyası 2016-05-08

Ford Mayıs ayı kampanyası ile marka binek araçlar için avantajlı fiyatlar ve cazip finansman olanakları sunuyor.

Ford Mondeo Kampanyası:

Ford, Mayıs ayı kampanyası kapsamında, Yeni Ford Mondeo (Titanium hariç) 40.000 TL kredi, 20 ay vade ve %0,66* faiz oranı fırsatıyla Ford Yetkili Satıcılarında.

Ford Binek Araçlar Mayıs Ayı Kampanyası:

Ford Mayıs ayı kampanyası kapsamında, 2016 model yılı Ford binek araçlar (Tourneo Courier Journey dahil), 20.000 TL kredi, 20 ay vade ve %1,09 faiz** oranıyla Ford Yetkili Satıcılarında müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Mayıs ayında Ford Courier Journey hariç tüm Ford binek araçlarda Her Şey Dahil Finans Paketi ile FKasko alımlarında +1 yıl Ford Güvence***, Ford’dan hediye ediliyor.

Ford kampanya koşulları:

* Belirtilen aylık %0,66 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 40.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.170,47 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 200 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,8842; yıllık toplam maliyet oranı %10,6098 olmaktadır.

** Belirtilen aylık %1,09 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 20.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.142,99 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 100 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde Ford Finans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %1,4677; yıllık toplam maliyet oranı %17,6126 olmaktadır.

***+1 yıl Ford Güvence hediye paketi sadece Her Şey Dahil Finans Paketi ile FKasko satın alınması durumunda Courier Journey modelleri hariç otomobillere tanımlanacaktır. FKasko poliçesinin sonradan iptal edilmesi durumunda Ford Güvence paketi de iptal edilir.

NOT: Belirtilen fiyatlar kampanyaya dahil olan Ford yetkili bayilerindeki azami kampanyalı fiyatlardır. Bayiler, kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilirler.

Ford Anneler Günü Kampanyası:

Anneler Günü’ne özel Ford kampanyası kapsamında 03 – 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında Ford Mondeo, Ford C-MAX, Ford Kuga modellerinde geçerli olmak üzere tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı (peşin/kredili) üzerinden 2.500 TL; Ford Fiesta ve Ford B-MAX modellerinde geçerli olmak üzere tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı (peşin/kredili) üzerinden 1.500 TL indirim geçerlidir. Kampanya avantajları diğer kişiye özel indirimler ile birleştirilemez. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler