Fiat Pratico ve Ducato Alanlara 1 Yıl Boyunca OPET’te %20 İndirim!

Fiat Professional 2018 Bahar kampanyası kapsamında; 1,6 litrelik 120 HP gücündeki yeni nesil turbo beslemeli dizel Multijet motor seçeneğiyle ön plana çıkan Fiat Pratico veya ailenin tecrübeli üyesi Fiat Ducato modellerinden birini satın alan ticaretin erbaplarına, 1 yıl boyunca tüm OPET istasyonlarında geçerli olacak % 20 akaryakıt indirimi hediye ediliyor.

Fiat Professional ailesinde 2018 bahar aylarına özel fırsatlara bir yenisi daha ekleniyor. Ticaretin erbapları, Nisan ayı boyunca, gerçek anlamda ortaklığın tadını çıkarıyor. 30 Nisan tarihine kadar Fiat Professional Ailesi’nde 1,6 litrelik 120 beygir gücündeki yeni nesil turbo beslemeli dizel Multijet motor seçeneğiyle ön plana çıkan Fiat Pratico ve ailenin tecrübeli üyesi Fiat Ducato modellerinden birini satın alanlara, tüm OPET istasyonlarında geçerli olacak % 20 akaryakıt indirimi hediye ediliyor. İndirimden yararlanabilmek için bu işbirliğine özel olarak tasarlanan OPET Ortak Kart ile ilgili Fiat yetkili satış noktalarından kayıt yapılarak kart-plaka-şasi ve cep telefonu numarası eşlemesi yapılması gerekiyor.

Nisan ayının sonuna kadar; Fiat Pratico ve Ducato modellerinden birini satın alanlar, sınıfının en az yakan ticarilerine sahip olmanın yanında tam 1 yıl boyunca geçerli olacak akaryakıt indiriminden yararlanabiliyor.  

Yeni Motor Seçenekli Fiat Pratico 2018 Fiyatı
2018 Yeni kasa Fiat Linea iç mekân görseli yayınlandı
2018 Yeni kasa Fiat Linea (Cronos) tanıtıldı – Fiyat bilgisi
2018 Yeni Fiat Linea (Cronos) Geliyor! Fiyat Bilgisi
Fiat fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler