Audi Sinemalarda – Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı

6 Mayıs’ta vizyona girecek olan Marvel’dan Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde Audi SQ7, R8 V10 plus Coupé ve A4 Sedan gibi birçok Audi modeli, ürün yerleştirme olarak kullanılıyor.

Tony Stark'ın Audi kullanmayı sevmesi yeni bir haber değil. Marvel'dan Demir Adam 3 ve Marvel'ın Yenilmezleri: Ultron Çağı'ndaki akılcı ürün yerleştirme sayesinde bazı Audi modelleri hâlihazırda önemli sinema filmlerinde yardımcı roller üstlenmiştir. Şimdi bu iş birliği sürüyor. Marvel'dan Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde Yenilmezler'in birliği, zorlu bir sınavla karşı karşıya. Kahramanlar her zamanki gibi bu kez de Audi'ye güvenebilirler. Dört halkalı marka bir kez daha başka modellerin yanı sıra, gövde gösterisi yapan Audi SQ7, R8 V10 plus Coupé ve A4 Sedan ile onların yanında.

Bazı kahramanların kalkanı vardır. Bazısı zırh kuşanmıştır. Diğerleriyse yolda en gelişmiş araçları kullanır. Bakın, bir Pazar sürüşü beklenmeyene doğru döndüğünde neler oluyor.

Marvel'dan Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı'nda kahramanlar birbirleriyle boy ölçüşüyor! Kaptan Amerika ve Demir Adam, Marvel Sinematik Evreni'ndeki gidişatı değiştirecek bir çatışmada çarpışacak olan iki takımın liderleri. Marvel'dan Kaptan Amerika: Beyaz Asker'in rekor kıran başarısının ardından İlk Yenilmez, 6 Mayıs 2016'da Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı'nda yeni büyük ekran macerasına atlayacak!

Klasik bir Marvel çizgiromanından esinlenen üçüncü sinematik Kaptan Amerika macerası, Kaptanı, Yenilmezler'den yakın arkadaşı Demir Adam ile karşı karşıya getiriyor. Filmde Chris Evans, Kaptan Amerika rolünü yeniden üstlenirken, ona Demir Adam rolünde Robert Downey Jr. eşlik ediyor. Marvel'dan Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı'nın yönetmenliğini Anthony ve Joe Russo (Marvel´dan Kaptan Amerika: Kış Askeri) ve yapımcılığını ise Kevin Feige gerçekleştiriyor.

Audi ve Marvel, yeni bir epik macerada yine birlikte çalışıyor. Başarı rekoru kıran Marvel'dan Kaptan Amerika: Kış Askeri'nin ardından İlk Yenilmez, Türkiye’de 6 Mayıs'ta vizyona girecek yeni sinema macerası, Marvel'dan Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı ile dönüyor. Filmin fragmanını aşağıda seyredebilirsiniz:Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler