Audi gelecekte de varlık gösterebilecek en iyi otomobil markası seçildi

Audi, gelecekte sürdürülebilirlik konusunda BrandTrust tarafından yapılan Dayanıklılık Endeksi' nde diğer tüm Alman otomobil markalarını geride bırakarak birinci oldu. Marka, 2015 yılında gerçekleştirilen önceki araştırmaya kıyasla yerini bir basamak yükselterek, birinciliği Tesla'dan devraldı.

Alman otomobil üretimi yapan markaların dayanıklılığını ve gelecekte sürdürülebilirliğini ölçmeyi amaçlayan endeks, marka ve yönetim danışmanlığı şirketi BrandTrust tarafından gerçekleştirilen temsili bir araştırmayı temel alıyor.  Değerlendirme kriteri olarak 10 "dayanıklılık göstergesi" kullanıldı. Markanın değişikliklere uyum sağlama becerisi, sosyal alandaki varlığı, trend belirleme yeteneği, marka deneyiminin kalitesi ve müşteri bağlılığı, bu kriterlerden bir kaçı.

İki yıl önceki araştırmanın sonuçlarıyla kıyaslandığında, Audi hemen hemen her kategoride puanını artırdı.  Araştırmayı hazırlayanlara göre bu başarıda markanın ürünlerinin kalitesi, net marka konumu ve etkileyici marka deneyimi büyük rol oynadı.

Audi, geleceğin mobilitesini geliştirmek üzere çalışmalarını sürdürüyor. Yeni 2017 Audi A8, yüksek ölçüde otomatik sürüş için geliştirilen dünyanın ilk seri üretim otomobili.

Alman marka, önümüzdeki yıl Audi e-tron ile tümüyle elektrikli otomobiller çağının kapılarını aralayacak. Audi, 2025 yılına dek tüm segment ve konseptlerde yirmiyi aşkın elektrikli ve hibrit otomobili ürün gamına katmayı planlıyor. Plana göre, Audi' nin tüm ürün gamının üçte biri bu tarihe kadar elektrikli otomobillerden oluşacak.

2018 Yeni Kasa Audi A7 Sportback Fiyatı ve Özellikleri
Audi A4 2017 Fiyat Listesi
Audi Q2 2017 Fiyat Listesi ve Özellikleri
Yeni 2017 Audi Q5 Türkiye’de! Fiyat Listesi
Yeni Audi Q4 Ne Zaman Gelecek?
2017 Audi Yeni A5 Sportback 1.4 TFSI Fiyat Listesi ve Özellikleri
Audi fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler