Audi City İstanbul Açıldı 2016-05-29

Otomobil severlerin Audi dünyasıyla ilgili her konuda bilgilendirildiği, tüm Audi modellerinin birebir boyutlarındaki sanal versiyonlarını inceleyebildiği Audi City İstanbul, İstinyepark’ta açıldı.

Otomobil severlerin Audi dünyasıyla ilgili her konuda bilgilendirildiği, tüm Audi modellerinin birebir boyutlarındaki sanal versiyonlarını inceleyebildiği Audi City İstanbul, İstinyepark’ta açıldı. Audi City özellikleri…

 Londra, Berlin vePekin’in ardından İstanbul’da açılan Audi City’de ziyaretçiler, Audi uzmanlarının verdiği milyonlarca renk, donanım ve model seçeneği ile ilgili daha kişiselleştirilmiş danışmanlık hizmetinden faydalanabiliyor. 

Audi A.G tarafından geleceğin “showroom konsepti” olarak açıklanan Audi City İstanbul, tasarım ve işleyiş modeli mevcut ve geleceğin satış yöntemleri ile sanal dünyanın en iyi yönlerini birleştiriyor. Audi City İstanbul, markaya sadece sanal showroom olarak teknolojik bir altyapı değil daha kişiselleştirilmiş bir müşteri danışmanlığının da verilmesine olanak sağlıyor.

Audi City İstanbul, markanın tüm model serisini tamamen dijital bir biçimde tanıtıyor. En son medya teknolojileri kullanılarak, ziyaretçilere, otomobillerini birkaç milyon seçenek arasından tercih yaparak kişiselleştirme ve yerden tavana kadar yükselen dijital ekranlarda, bire bir ölçeğinde gerçekçi bir şekilde deneyimleme imkânı veriyor.