2020 Volkswagen T7 Caravelle Testleri

Volkswagen, Caravelle’ yi eski kasa altında test ediyor.Ancan bu modelin Caravelle mi yoksa Transporter mı olacağını henüz bilmemekteyiz.

Yeni nesil Caravelle’ nin ön bölümünde Touareg modelindeki kullanılan ızgaraya benzer bir ızgara yer alıyor. MQB platformu üzerinde geliştirilen yeni model, bu platformu sayesinde daha fazla motor seçeneği sunacak.Ayrıca ağırlığı azalırken, güvenlik özellikleri daha da artacak. Motor seçenekleri arasında dizel motorlar yer almaya devam edecek.Özellikle Avrupa pazarında oldukça tercih edilen dizel motorların yanında bir de 48 voltluk hibrit sistem de görebiliriz tabii.

Bazı raporlara göre ise yeni nesil sadece elektrik ile çalışan bir versiyona da sahip olacak.Yeni model, Volkswagen’ in yeni modellerinde görülen tasarım dilinden izler de taşıyacak. Volkswagen, önümüzdeki yıllarda I.D konseptine dayanarak geliştirilen Microbus serisi de tanıtılacak.Bu nedenle elektrikli ticari modellerde ortak malzemeler ve teknolojiler kullanılacak. Yeni Caravelle /  Transporter, 2020 yılında satışa sunulacakmış.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler