2018 Volkswagen ÖTV indirimi sonrası fiyat listesi

Volkswagen ÖTV ve KDV indirimi ile birlikte tüm modellerinin fiyatlarını yeniden açıkladı.

Volkswagen ÖTV ve KDV indirimi ile birlikte tüm modellerinin fiyatlarını yeniden açıkladı. ÖTV ve KDV indiriminin Resmi Gazete’de yayınlanması ile bilirlik tüm modellerinde indirim uygulayan Alman otomotiv devi, uyguladığı ek indirimle birlikte yeni indirimli fiyat listesini resmi sitesinde yayınladı.

Volkswagen ÖTV ve KDV indirimi ile birlikte tüm modellerinin fiyatlarını güncelledi. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın dün gerçekleşen Vergi Denetim Toplantısı'nda duyurduğu Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) oranlarındaki değişiklikler, Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe girdi. Buna göre, 1.6 litre hacminin altında kalan motorlu taşıtlara uygulanan ÖTV oranları 15 puan aşağı çekildi. Yapılan düzenleme ile motor silindir hacmi 1600 cc'yi ve ÖTV matrahı 70 bin lirayı geçmeyen modellerin ÖTV oranı yüzden 45'ten yüzde 30'a düşürüldü.

VOLKSWAGEN TÜM MODELLERİNİN FİYATLARINDA İNDİRİME GİTTİ 

Türkiye’nin en çok satan otomotiv markalarından olan Alman otomotiv devi Volkswagen ÖTV ve KDV indirim kararının Resmi Gazete’de yayınlanması ile bilirlikte tüm fiyat listesini yeniden güncelledi. Ürettiği araçların sağlamlığı ve değer kaybetmemesiyle bilinen marka ÖTV ve KDV indirimlerini tüm araçlarına yansıttı. Bunun haricinde otomotiv pazarını canlandırmak için 45.000 TL’ye kadar ek indirim kampanyası başlatan otomotiv devi, düzenlediği kampanya ile birlikte araç sahibi olmak isteyenlere büyük bir fırsat tanıyacak.

Volkswagen Golf

ÖTV indirimli fiyatı 134,900TL

Volkswagen Polo

ÖTV indirimli fiyatı 95,400TL

Volkswagen Passat

ÖTV indirimli fiyatı 158,400TL

Volkswagen Tiguan

ÖTV indirimli fiyatı 168,700TL

Volkswagen Caddy

ÖTV indirimli fiyatı 114,737TL

Volkswagen Caravelle

ÖTV indirimli fiyatı 184,080TL

Volkswagen Amarok

ÖTV indirimli fiyatı 180,204TLYorum

0 Yorum

Benzer Haberler